Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni fájdalmak....

Körülmetélés utáni fájdalmak. Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Rengeteg hasonló témájú kérdés volt már, de azt hiszem, az én problémám kicsit speciálisabb. Július 22-én metéltek körül. Maga a heg szépen gyógyul, a varratok lassan kezdenek kipotyogni, ezzel tulajdonképpen nincs is semmi gond. Ellenben a makkom még mindig hiperérzékeny, a gatya folyamatosan irritálja. Főleg a húgycsőkimenet környéke, ami ugye valamennyire mindig nedves, és gyakran beleragad a gatyába, ami mozgáskor gyakran csípésszerű fájdalmakat okoz. A járásomon is észrevehető, sokkal lassabb, sokkal óvatosabb azóta.

Mikor fog ez elmúlni? Valami tipp, tanács, amivel esetleg szívósabbá tehetném?

Előre is köszönöm a válaszokat! 19/F



2019. aug. 4. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

A türelem. Más ezen nem fog segíteni.

Sem kence, sem módszer, semmi. Az se biztos, hogy elmúlik, mert nem mindenkinek múlik el az érzékenység.

(Ezért kell !előtte! okosnak lenni, széles körüen körbetájékozódni, ha úgy van valóban hasznos (és nem gyakorikérdéses felhasználós segítséget kérni) és ha egy mód van rá, a körülmetélést elkerülni!)

2019. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nehany het alatt mult el a "hipererzekenyseg", aztan kellett par honap, hogy megszokjam teljesen es ne vegyem folyamatosan eszre a kulonbseget. Ha nagyon irritalja a nadrag es beleragad akkor megprobalhatsz alsogatya fazont valtani szerintem.


25/F

2019. aug. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha erzekeny a makkod, akkor tegyel ra gezlapot, az segit es sokat tarts szabadon otthon
2019. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy hét alatt teljesen megszokta, de ha július 22-én metéltek, és még mindig ragad, váladékozik, ott valami nem jó.
2019. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!