Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Hogyan menjek el hugyuti fertozes gyanujaval, ha az egyetlen tunetem az az, hogy napi parszor ködöset vizelek?

Nem mindig fordul elő,

Múltkor amikor voltam pont akkor nem fordult elő amikor oda mentem hozzá, mikor megnézte, nem talált semmit ezért haza is küldött, de persze a probléma ugyanúgy fenn áll, csak mivel nem rendszeres ezert nehez "bizonyitani"

Keress kérdéseket hasonló témákban: fertőzés, húgyúti, út

2019. aug. 8. 01:57  Privát üzenet  

A válaszok
Megiratod a beutalót. Amikor észreveszed, hogy ilyet sikerül vizelni, üvegbe pisilsz és minél hamarabb felkeresed a vizsgálati helyszínt, beadod a vizeletet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. aug. 8. 05:07 Privát üzenet
Teljes labor (ver-vizelet) vizsgalattal kezdeném, meg háziorvoshoz mennék, aki valamerre tovább utal

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. aug. 8. 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Oralis sex utan egy par napra ra lehetseges valami fertozes a torokban?
Milyen orvoshoz fordulhatnék "pénisztörés" gyanújával?
Most derult ki, hogy az elozo paromtol gombat kaptam el ferfikent. Utoljara kb fel eve voltunk egyutt. Eleg a canesten, vagy a fertozest antibiotikummal kezeltessem, hogy ha...
Ha az esetleges HIV fertozes utan pont 4 hettel mentem el gyors tesztre, es negativ lett, mennyire biztos ez az eredmeny?
HIV fertozes oralis aktus utan 1-2 nappal lehet tunet?
Gombas fertozes?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!