Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap masszőrnél ( férfi)...

Tegnap masszőrnél ( férfi) voltam és ahogy a combomat előről masszírozta merevedésem lett. Szerintetek ez mennyire gáz? Kínosnak az volt. Merjek még hozzá menni? Sok helyen azt olvastam, hogy ez természetes reakció.

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Én eleve nem mennék férfi masszőrhöz, de ahogy érzed.
2019. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mentem férfihez, mert féltem hogy nőnél feláll. Tévedtem
2019. aug. 17. 22:22
 3/14 anonim válasza:
90%
Szerintem nem gáz, biztos tudja, hogy működnek a férfiak. Nyugodtan visszamehetsz hozzá.
2019. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
és az baj, ha nőnél feláll? Jaj.
2019. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Menj nyugodtan szakmája nem zavarja
2019. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Hat szeintem ez eleg normalis reakcio a tested reszerol....szerintem azert a merevedest nem lehet mindig szabalyozni.sot....!!!moat erted pont a labadnal belul maszirozott eleg kozel is a ferfiassagodhoz meg jo h felallt.... ez termeszetes reakcio. Van akit mashol masziroznak vgy csak hozza ertem vlt paromhoz es mar egy kicsi simogatastol is allt neki. Bhol simogattam....

Szoval egeszsegesen mukodsz. De nyugodtan beszeld is meg vele ha ennsire zavar h ne haragudjon nem miatta allt fel hanem a maszirozas hatasara igy reagal a tested es mindegy h ferfi vgy no...nem azon mulik. Nyilvan nem a masszorodre izgultal ra. Ha meg no maszirozz es ennyore felsz h felall ra akkor is nyugodtan mond meg neki elore h lehet lesz odalennt egy kis gond ea sorry. Nyilvan nem te vgy az elso akinek kozbe felallt. Vgy ha mar ennyire belemennetek es tabul nelkul tudnal errol beszelni rakerdezhetsz h ez mennyire gyakran fordul elo ugy amblokk,es h normalis e? A masszorok is egeszsegugsisek....hidd el lattak mar sok mindent. Illetve az a dolguk h segitsenek....

2019. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez egy gyanúsan provokatív kérdés. Nem hiszem hogy szokványos dolog lenne a masszőrnél az, hogy feláll valakinek a pénisze, ott már azérr van valami "más" is a háttérben...
2019. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
nálam a masszőrnek állt fel
2019. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Masszőr barátom szerint mindenkinek feláll. :)
2019. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

Én azért járok masszőrhöz, hogy lazuljak.

A merevedés szerintem éppen az ellenkezője a lazulásnak.

Megtanulhatnál uralkodni a testeden!

2019. aug. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!