Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma letapadás 16 évesen?

Fityma letapadás 16 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok, le van tapadva a fitymám. Nincs szűkületem, csak a makkom peremén/szélén egy kissebb részen oda van tapadva a fitymám.


Eddig nem foglalkoztam a dologgal, mert nem hátráltatott eddig semmiben, nem fájt meg stb.. Viszont most már lassan barátnő van a képben...


Szüleimnek már mondtam, de apám szerint ez normális, meg hogy majd szexközben hátra jön. Hát én ezt nem szeretném megvárni, elszeretnék menni orvoshoz.


Egyedül mennék, viszont nem tudom hogy milyen orvoshoz kéne mennem, Urológushoz? Vagy egyáltalán hova menjek, milyen intézménybe? Meg kell oda időpont, vagy csak úgy random be megyek? :)

Meg a fitymaletapadást hogy oldják meg? Műtét, vagy csak érzéstelenítő és hátra rántja? Vagy körülmetélés? Vagy az csak a fityma szükületnél van?



2019. aug. 19. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%

"Viszont most már lassan barátnő van a képben..."

Itt kezdődik az igényesség. Hogy valamit nem azért teszünk meg, mert valakinek meg akarunk felelni,hanem magunk miatt.

De ne aggódj,lehet nem is ő lesz a barátnőd,és nem is fog lefeküdni veled.;)

2019. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, rendkívűl sokat segítettél. Egyébként meg mi köze van az igényességhez az, hogy születésem óta le van tapadva, és szüleim nem foglalkoznak vele, egyedül meg eddig nem mentem el, mert azon kívül hogy órákat kell utazgatnom pestre, fogalmam sincs merre van előre? :)

A barátnő meg nyilván most már felgyorsítja a dolgot, tényleg nem értem mi a probléma. Egyébként meg már rég begyilladt volna a makkom ha baktériumok kerültek volna a makk alá, de mivel születésem óta ilyen, ezért nem tudott alákerülni sok minden.

2019. aug. 19. 18:56
 3/27 anonim válasza:
84%

Igen, urológushoz kell menned. Sajnos nem tudom, hogy kell-e beutaló. Miután megvizsgált, megmondja a megoldást. Nem biztos, hogy műtét kell.

Szerintem jó ha dokihoz fordulsz, már csak a saját megnyugtatásod miatt is.

Aztán majd jöhet a barátnő! ;)

2019. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Urologushoz kell menni vele. Pesten laksz? Nekem 3 éve teljesen le volt tapadva. Kismutettel elég sok lidocain injekciot kaptam a pénisz tövébe majd levalasztottak a letapadt fitymat a makkrol. Tudok orvost ajánlani ha pesti vagy
2019. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Felesleges addig ajánlgatni orvost előző, amíg nem tölti be a 18-at vagy nem hajlandó elmondani a szüleinek ezt az egészet! Addig egyetlen orvos sem fog hozzá sem nyúlni!


Egyébként te már megoldattad a visszatapadásodat, amivel itt írogattál ki csomó kérdést ismét, előző? Mert oké, egyszer felszedték neked, de utána meg azon sírtál itt nem tudom hány újonnan kiírt kérdésedben, hogy mennyire nem akarsz visszamenni az orvoshoz aki csinálta! Akkor most ennek a szegény fiúnak tényleg ajánlanád? Vagy most akkor hogy is van ez?

2019. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Kedves előző hozzaszolo, azóta voltam megint az orvosnál. Kaptam kenőcsöt, amivel kenni kell. Remélem sikerül megúszni a feltepest.

Kedves kérdező, ne hagyd hogy rabeszeljen az orvos a teljes korulmetelesre

2019. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Hm. Tehát az orvos metéléspárti, akit ajánlottál a fiúnak. Értem.


Kérdező, szerintem sokkal jobban jársz ha előbb megkeresel egy fitymaszűkületi tanácsadót aki legalább elfogulatlan és nem privát üzenetben saját magát ajánlgatva akar rádakaszkodva segíteni hanem mondjuk van is róla valami a neten, jobban átlátja a problémádat és segít kitalálni azt ami egyébként az orvos feladata lenne hogy milyen súlyos a te problémád és hogy mi a legjobb megoldás az állapotodra! Személyes tapasztalat! Az orvos az van annyira raffinált és képes rábeszélni arra is, amire te se biztos hogy szeretnéd! Mondja mindenki hogy ne hagyd, hogy rábeszéljen a körülmetélésre, és rá se ránt a többség egészen addig, amíg orvoshoz nem kerül, a szíve a torkában dobog, és mint egy kisnyuszi besunnyog a rendelőbe (az oroszlánbarlangba) ahol az orvos azt csinálhat vele amit csak akar. Persze hogy majdnem mindenki bele fog menni a körülmetélésbe, intelmek ide vagy oda! Semmi kontroll nincs arra hogy ne történhessen meg ilyesmi! Ott te fel leszel spannolva, nem fogsz tudni hideg fejjel gondolkodni, akár hiszed akár nem! Óriási átverőipar ez az urológia ha fitymaszűkületről van szó! Reklamálni meg utána... senkinek nincs pofája úgy szégyenli magát, hogy olyan hülye volt, miközben nem ő volt a főbűnös, hanem az, akit szégyell bejelenteni!

Az urológusok nem biztos hogy adnak neked egy rövid határidőt, de ha mégis, akkor meg már az a baj hogy időszűkében vagy, szorul a hurok a nyakad körül és ahogy egyre közelebb a nem biztos hogy (így) akart műtét időpontja te egyre idegesebb és izgulósabb leszel! Kizárt dolog, hogy bármi olyat megtégy, ami lehet hogy az érdekedben lenne de a műtét ellen, kényszerpályára kerültél, ez egy rohadtul nyomasztó érzés! Akkor már bemeséli az ember magának mennyire ciki lenne lemondani a műtétet, vagy csak nem elmenni rá, pedig nem az!


Ennek a tehernek az egy részét veszi le a fitymaszűkületi tanácsadó!

Sokkal biztonságosabb, mint csak úgy elmenni bármilyen orvoshoz akiről azt se tudod, milyen álláspontot képvisel! Akkor is sokkal inkább ez működik ha kerget a tatár és időszűkében vagy vagy kényszerpályán mert kiirattad magad műtétre! Nem vagy köteles elmenni ha kétségeid vannak! Akkor se, ha már megvan az időpont a körülmetélésre mert a fitymádat nem lehet utána visszanöveszteni! És ha nem deríted ki még a metélésed előtt, hogy bírnád e a makkod, azt hogy csupasz akkor tönkreteheted az életedet is azzal ha elmész a műtétedre! Mert idegesen, időszűkében, sürgető körülményektől stresszelve senkise képes hideg fejjel felelőssége teljes tudatában dönteni a saját testéről egészségéről, ezért kell segítség! Valaki, aki nem az apu, nem az anyu, nem a tesó, a barátnő vagy barát, valaki aki nem elfogult, hanem tőled teljesen független, és nem azonnal az orvoshoz akarna vinni, mint bárki akit ismersz szinte és az orvost mondja elsőnek, csak "mert azt kell ilyenkor csinálni, mert az a bevállt, "mert nekem is jó lett vagy nézd meg a Vargáék fiát, kefél mint a nyúl, csak az urológus tud segíteni"! Dehogyis! Nem! Már nemcsak az urológus tud segíteni a fitymában, főleg hogy nézd meg az összeomlás határán álló a mai magyar egészségügyet! Ilyen körülmények közt akarod te megtartani a fitymádat? Esélytelen!

Az a baj anyuval meg apuval, meg az okoskodó rokonokkal, barátokkal, barátnővel, hogy senki se kompetens az ilyen péniszes bajokban, mindenki azt fújja amit jónak hisz, de nem tudja hogy tényleg az e a jó döntés! Én is ezért nem voltam hajlandó szólni senkinek! Se az ősöknek se a barátoknak, a barátnőmnek meg aztán méginkább nem! Na azt én tényleg cikinek éreztem volna! Ajánlást kaptam, kit keressek fel, felkerestem. Most csattog a fityma ami le volt tapadva amit reménytelennek mondott minden urológus!


Szóval fitymaszűkületi tanácsadó első lépésben és sokkal inkább mint egy urológus mondhat bárki bármit amit ő jónak hisz, ez működik!:D

2019. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben nekem kenőcsöt írt fel. Remélem segít. Csak drasztikus esetben lesz feltepes vagy kis műtét. El kell menned egy urologus hoz. Erőszakkal senkit nem muthetnek meg. Vagy még kell próbálni otthon beulni kádba áztatni és ezután magadnak mozgatni óvatosan, mindig egy kicsit többet
2019. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Remélem tényleg krém lesz a vége, vagy felrántás. A fájdalomtól nem félek, igazából én csak azt nem szeretném hogy nagy macera legyen az egészből, hogy az orvos metélni akar, aztán kereshetek más orvost, aztán hónapok telnek el így. Nekem bőven jó az is ha feltépi, űvöltök a fájdalamtól, de legalább túl vagyok rajta.


A másik meg az, hogy nem csak egy ponton van rátapadva a fitymám a makkom szélére, hanem több helyen is, tehát például a fitymafék mellet is felvan az egyik oldalon tapadva a makkomra. Régebben fitymaszűkületem (is) volt, akkor krémet írt fel az orvos, az meg is oldotta. Akkor még nem látszódott hogy le is van tapadva a fityma.

2019. aug. 27. 08:32
 10/27 anonim ***** válasza:
Értem. Kívánom hogy a számodra legjobb megoldás valósuljon meg. Nekem amikor teljesen le volt tapadva, akkor a kis műtét segített. Remélem feltepeskor is van valami érzéstelenítés. Azután kb 2 hét gyógyulási időt mondták. Csak úgy tervezz.. ha tudsz magan rendelesre menj
2019. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!