Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma letapadás 16 évesen?

Fityma letapadás 16 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok, le van tapadva a fitymám. Nincs szűkületem, csak a makkom peremén/szélén egy kissebb részen oda van tapadva a fitymám.


Eddig nem foglalkoztam a dologgal, mert nem hátráltatott eddig semmiben, nem fájt meg stb.. Viszont most már lassan barátnő van a képben...


Szüleimnek már mondtam, de apám szerint ez normális, meg hogy majd szexközben hátra jön. Hát én ezt nem szeretném megvárni, elszeretnék menni orvoshoz.


Egyedül mennék, viszont nem tudom hogy milyen orvoshoz kéne mennem, Urológushoz? Vagy egyáltalán hova menjek, milyen intézménybe? Meg kell oda időpont, vagy csak úgy random be megyek? :)

Meg a fitymaletapadást hogy oldják meg? Műtét, vagy csak érzéstelenítő és hátra rántja? Vagy körülmetélés? Vagy az csak a fityma szükületnél van?



2019. aug. 19. 18:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jó de a tanácsadó mit segít? Oké hogy elmondja a lehetőségeidet, de ha a orvos elsunnyogja akkor elsunnyogja így is úgy is.
2019. aug. 27. 17:22
 22/27 anonim ***** válasza:
Nalam korrekt volt az orvos. Amit ígért, azt kaptam. Lehet hogy o a kivétel, ezt nem tudom megmondani. Pedig állami ellátásban csinálta
2019. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Elég sokan írogatnak itt különböző dolgokat gyakorin, de azért tényleg nehéz elképzelni h más műtétet csinálnak, mint amin megállapodtatok.
2019. aug. 27. 17:26
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nálam végig csak az adhesiolysis műtétrol volt szó. Azt is kaptam. A péniszbe kapott sok Lidocaintol utána kicsit kaba voltam. Egy rövid ideig feküdtem egy ágyban. Majd pisilés utan az orvos ellenőrizte a kotest és csak utána engedett el
2019. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

És miért mondják azt hogy a pisélés fáj utána pár hétig?


Miköze van a makknak és a fitymának ahhoz, hogy végig megy a húgycsőn a húgy?

2019. aug. 27. 18:14
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem be volt kotozve. Pár csepp pisi néha a makkod maradt, kellemetlen volt, de nem fájt. Lehet hogy akinek korulmeteltek...
2019. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

"Jó de a tanácsadó mit segít? Oké hogy elmondja a lehetőségeidet, de ha a orvos elsunnyogja akkor elsunnyogja így is úgy is."

Pont ezért fontos a fitymaszűkületi tanácsadó, mert nemcsak azt segít kitalálni, hogy milyen beavatkozások jöhetnek szóba nálad, hanem abban is hogy felkészít hogy ha orvoshoz mész mik azok a jelek, amik alapján te merjél cselekedni ha úgy tetszik felállni az asztalról mert nem vagy biztos benne hogy azt kapod amit elvársz az orvostól akkor is ha már beadta a lidokaint! Nem vicc tényleg van aki kiáll magáért, ha felfedezi azokat az intő jeleket amikre előtte figyelmeztette a tanácsadó! Attól nem védhet meg hogy az orvos elsunnyogja az ígéretét, de abban igen, hogy éberré tesz az urológussal szemben aki meg pont hogy elaltatná az összes gyanudat hogy ezzel is több pénz húzzon le a rendszerből! A fitymád pénz a csőd szélén álló kórháznak!


De amugy meg nagyobb eséllyel találsz alkalmas szakembert ha a tanácsadóra hagyatkozol és ő ajánl olyan szakembereket akik már bizonyítottak és nem verik át az embert, pont úgy, ahogy egy pénzügyi tanácsadó is,ezt a hasonlatot én is attól hallottam aki nekem segített! És ha valaki segít, sokkal de sokkal kisebb eséllyel fogsz mellé!


De amugy ha már gyanakodj inkább az urológusra gyanakodj mint arra aki segíteni akar(na) neked, kérdező! Mert mindig mondod hogy oké, de érvelni meg nem érvelsz hogy miért mondod, hogy "de"! Én meg azért próbálok érvelni mert én meg jól jártam és már elegem van abból, hogy mindig csak a rossz példát adják tovább egymásnak az emberek meg akarják észrevenni holott van jó példa is, csak az emberek egyszerűen annyira negatívak hogy azt már nem is akarják észrevenni vagy elhinni, pedig van, csak.......mondjuk élni kéne vele!

2019. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!