Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem szállt le a herém, hogyha...

Nem szállt le a herém, hogyha műtéttel megoldható lenne az, hogy 'levigyék' akkor még lehetne gyerekem? 19/F

Figyelt kérdés
Kérlek ne oktassatok ki, így is eléggé pocsékul érzem magam emiatt...

2019. aug. 30. 20:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm már volt terhes tőlem, csak sajnos 5 hetesen elvetélt... Épp ezért is kérdezem, mert tudom, hogy nem megfelelő a minősége a spermámnak. Tehát ha plasztikai műtéttel helyre tudnák hozni illetve kapnék hormonkezelést akkor nemzőképes lehetnék még?
2019. aug. 31. 10:38
 12/19 anonim ***** válasza:
A nemzőképességre egy spermavizsgálat adhat választ. Anélkül csak találgatni lehet, azzal meg nem vagy kisegítve. A műtétet viszont mielőbb meg kell csinálni, mert nagy a kockázata, hogy elrákosodik a here.
2019. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos, mindenképpen műtét lesz a vége
2019. aug. 31. 11:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha terhes lett tőled nem is biztos hogy a spermáddal gond van. A vetélés nagyon gyakori.
2019. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már a második vetélése volt... Úgyhogy szerintem biztos, hogy a spermámnak a minőségével van a gond de nagyon remélem, hogy kezelhető a dolog!
2019. aug. 31. 12:30
 16/19 anonim ***** válasza:

#9, ez nem a te hibád, a rejtettheréjüséget 3 évesen szokás kezelni, vagy még előbb

gyermekorvos, védőnő, szülők miért nem tettek semmit?

19 évesen nem tudom mit lehet még tenni

menj el szakemberhez

már ha szeretnél természetes utódokat

de ne húzd sokáig mert már ez is az utolsót utáni pillanat

2019. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
terhes? akkor nincs rejtett heréd
2019. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De igen rejtett herém van. Utána olvastam, hogy az esetek többségében meddőséggel jár de vannak kivételes esetek akiknél nem... Úgy látszik nekem csak roncsolódtak a spermáim. Legalább is remélem!
2019. aug. 31. 20:08
 19/19 anonim ***** válasza:
A heréket nemcsak a termékenység megtartása céljából kell lehozni a hasüregből, hanem azért is mert a hasüregben könnyen elrákosodhatnak. Ez a nem férnek el a herezacskóban dolog nehezen érthető, mivel a herezacskó bőre annyira nyúlékony, hogy 2 here vidáman elfér benne, inkább talán nem volt a sebészorvos kellően felkészült (pl. plasztikai technikákat illetően).
2019. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!