Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy fityma bemetszéses mütét...

Egy fityma bemetszéses mütét milyen? Hogy néz ki? (Elötte-Utána)

Figyelt kérdés

Dióhélyba mindent, tudni szeretnék róla


A válaszokat előre is köszönöm!:)


2019. szept. 17. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Keress rá!
2019. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Engem így műtöttek. Kérdezz nyugodtan! :)
2019. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Ó már értem! Azok a rendszeres kérdezők unatkoznak újra itt, akik kiírnak egy kérdést, várják ugyanazokat a válaszokat a válaszírókra meg privátban írogatnak rá újra meg újra előadva, hogy őket mennyire érdekli hogy mi a megoldás, meg hogy ők is el akarják kerülni a metélést közben meg hiába adsz nekik kimerítő válaszokat meg ajánlhatsz elfogulatlan nem metéléspárti szakembert, el se olvassák rendesen a választ amit írsz nekik, amire az ember sokszor komoly időt szán hogy megírja! Elképesztő gyávák vagytok meglépni amit ajánl az ember nektek és tényleg hasznos! Csak ma délig 6 ilyen privát üzenő írt, akiknek korábban már többször is mindent leírtam a topikjaikba is meg privátba is és még mindig itt b@zzátok a rezet! Hát ez komolyan mondom, szánalmas és vicc, amit csináltok gyerekek!

Ha ennyire unalmas az életetek és ennyire 'nemakarom' ostobán álltok hozzá mások segítő javaslataihoz (nem is érdekel hogy ki mit ír, csak tovább értetlenkedtek meg halogatjátok a dolgokat magatok körül!) Talán előbb ne másokat fejjetek meg újból meg újból mint a marhákat, hanem inkább hozzátok rendbe magatokat lelkileg és lépjétek meg amit meg kéne lépnetek! Elégszer leírtam már mindegyikőtöknek, neked is kérdező, mit tégy, de ha újból ide meg ide jössz vissza ahhelyett hogy változtatnàl te is a felfogásodon meg a hozzáállásodon akkor meg is érdemled ami lesz végül a farkaddal! Már bocsánat!

2019. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!