Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiús dolog! Van ötletetek?

Fiús dolog! Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Lenne egy problémám ami kiskoromban kezdődött. A fiúk egy része fitymaszűkületes és el szoktak menni urulógushoz. Én is voltam és a fürdésnél kellett próbálni hátrahúzni. Na nekem az első nap abbahagyták a szüleim mert azt mondták ez így nem meg. Azóta nem is foglalkoztak vele. Nos nekem frldobott egy értesítést hogy minden férfi ilyennel születik és akkor próbáltam meg 15 éves koromban hátrahúzni. Nem ment néztem videókat meg fórumokat és biztos hogy fitymaszűkületem van. Félek hogy a jövőben ez valamiben a hátrányomra lesz.(egyébként nem szoktam maszturbálni) Semmiképp nem akarok orvoshoz mennit mert nagyon kellemetlen érzés úgy csupaszon ülni neki. Van valami módszeretek vagy valamitek ami segíthet az orvoson kívül? Komoly válaszokat kérek. 16/f

2019. szept. 30. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Pedig jó lenne, ha orvoshoz fordulnál és nem házilag próbálnád ezt megoldani! A szüleiddel mostanában beszéltél erről?
2019. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A fitymaszűkület megoldása orvosi rutinművelet. Menj urulógiai szakrendelésre, bízd az orvosra! A maszturbáció nem bűn, hanem a pubertás természetes velejárója.
2019. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szegény srácot egyből urológushoz küldeni. 16 éves csak. Vannak egyszerűbb megoldások is.
2019. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Az biztos! Főleg azoktól akiknek sose volt fitymaszűkületük, de privátban azért ráírkálnak az emberre hogy majd ők segítenek megoldani, aztán a kérdező is csak a sürgősségin fog kikötni végül a sok hülye ember hülye "módszere" miatt, amivel elbssza magának a saját ditymáját, elég csak a babaolajos hülyeséget példának említeni, amit mindig ugyanaz az öreg pedofil fszi nyomat itt privátban, hogy stírölhesse a másik micsodáját!

Igaz az urológus is csak körülmetélést végez egyre inkább szóval a középutat kellene megeresni, de azt nem a gyakorin találja meg a kérdező sem!

2019. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy azért kíváncsi lennék, hogy kik azok és milyen céllal írogatnak rá privát a fitymaszűkületes kérdezőkre. :o
2019. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Majdnem mindegyik farokképekért segít, hogy ő majd megoldja mert ért hozzá pedig nem, és ezeknek a fazonoknak sose volt fitymaszűkületük. A többimeg személyes adatokat kikérve csak ismerkedni akarnak. Ritka az aki nem, de vannak kivételek is, de ő is csak jószándékú laikusok! Általába ki jelenthető, hogy azok írnak rá az emberre privátban, akik akarnak tőlük valamit és annak a szándéka nem feltétlenül tisztességes. Ezeknek az embereknek semmi nyoma az internet bugyraiban se, rákeresel a felhasznàlóneveikre nem találsz róluk semmit. Én se találtam, innen meg a stílusuk miatt váltak gyanús sá!

Amikor nekem volt szűkületem kifejezetten akadályoztak abban, hogy én kereshessem meg akit vagy amit kerestem, ezek az emberek leszrják, hogy te segítséget keresel, nekik fontosabb a saját kielégülésük ezért próbálnak a célodról letéríteni és ezzel csak azt érik el, hogy lassan már abban se mersz megbízni, aki tényleg tudna segíteni rajtad és akiket tényleg tiszta becsületes szándék vezérel! Mert van ilyen ember, nem is egy, csak nem a gyakorin!

Én arra írtam rá, akiben úgy éreztem hogy tényleg tud segíteni, nem az illető keresett engem! Ez amúgy így helyénvaló hiszen ha orvoshoz mész ott se az orvos fog téged keresni, mert nem neki fontos a te problémád, bár ha őszinte akarok lenni az orvosok ma már lófszt se tudnak csak körülmetélni, és ha csak bennük bízok, és nem nézek széjjel, kik kompetensek még ebben a témában akkor ma nem lenne már fitymám nekem se! Szerencse hogy még időben megtaláltam akit kerestem a sok privátban írogató galibátor hátráltatása ellenére is, így sikerült olyan megoldást találnunk amivel a fitymám teljesen megmaradhatott pedig az volt olyan súlyos mint a kérdezőé!

2019. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!