Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen erzes korulmeteltnek...

Milyen erzes korulmeteltnek lenni?

Figyelt kérdés
Aki korul van metelve tudna irni privatban?lenne 1-2dologgal kapcsolatban kerdesem(mutet,szex,kinezet)

2019. okt. 25. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Nem hiszem lenne olyan körülmetélt aki az szín tiszta igazat írná meg .
2019. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy állsz hozzá. Nem a fityma megléte vagy hiánya dönti el, hogy az életben csak egy farok leszel vagy sem. Már bocsánat a vulgáris válaszért. Ha megvan az önbizalmad, a kiegyensúlyozott életed, az egészséges testképed, a szerető párod akkor senki nem állhat a boldogság útjába. Ha pedig hiányzik, akkor tenni kell érte. Nem az intim méreteid vagy a kinézete dönti el, hogy sikerül-e ezt elérni. Minden férfinak ez a legbecsesebb testrésze, tehát máséhoz felesleges hasonlítani, mert ahogy az arcunk nem egyforma, úgy a péniszünk sem. Ha úgy érzed valami nem működik vagy jobb lehetne, akkor pedig irány az orvos. Kellemetlen és megalázó érzés a kiszolgáltatottság, de neki ez a munkája és csak segíteni akar. Tehát vállalni kell egy kis megszégyenülést a férfias problémák legyőzésére, mert a bizonytalannál bármi csak jobb lehet és utána az önbizalom is helyreáll.
2019. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
28 évesen metéltek, saját elhatározásból (nem volt szűkületem). Bőven van előtte és utána is tapasztalatom. Egy mondatban összefoglalva: metélten sokkal jobb, minden szempontból.
2019. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
En is sajat elhatarozasbol csinaltattam, nekem jobban bejott a metelt.
2019. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy magyar nő áll össze török, afrikai vagy arab hapsikkal. S bár feltételezem megkapják kezdetben azt a gyengédséget, amit a magyar srácoktól nem, mégis azt hiszem, hogy az egzotikum kulcsa a körülmetélt fütyi. Ez még mindig tabutéma nálunk, de a nőket igenis izgatja a bőr nélküli változat.


Ami engem illet. Nos nekem megváltás volt a műtét, mert tisztább, szebb, jobb lett. Viszont előtte se tudtam mások előtt pisilni, nem szerettem meztelenül mutatkozni egy zuhanyzóban. Aztán hozzászoktam, hogy nincs mit szégyellni, mert ez az egész fityma kérdés túl van misztifikálva. Úgy kellene rátekinteni, mint egy testi adottságra, hiszen van alacsony és magas, akkor van metélt és metéletlen.


Aztán egy napon megtörtént az amitől tartottam, az edzőteremben lezsidóztak öltözés közben és többet nem is mentem oda. Általában senki nem nézegeti a másikat, de akkor is rosszul esett. Aztán volt egy olyan álmom is, hogy az utcán levetkőztet egy csoport fegyveres fiatal, aztán simán lepuffant, mert etnikai tisztogatást tartanak. Valószínűleg a dél-szláv háborúról vagy a budapesti nyilasok rémtetteirőp szóló riport viselt meg így, mert ez velem is megtörténhet.


Később sokat utaztam, s más országokban más a megítélése. USAban a férfiak nagy része körülmetélt. Olyan érzés volt, mintha én is amerikai lennék.


A legfurább élmény talán Izlandon ért, ahol kötelező meztelenül zuhanyozni a fürdőgatyál levéve, sőt nehány helyen még tábla is ki van téve, hogy mit kell megmosni. Na ott nincs hely vagy idő szemérmeskedésre, mert rengetegen voltak. Az igazság felszabadít, szokták mondani és tényleg nem érdekelt senki, hogy milyen a farkam.


Egy arab országban szintén más a megítélés. Egyik közeli rokonom Szíriában járt a kilencvenes években, mert volt egy szír haverja. Kint azt kamuzták mindenkinek, hogy az unokatestvére, így be tudta vinni számos mecsetbe. Aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve elmentek egy régi hammamba (fürdőbe) is. Na most az arabok alapvetően nem mutogatják magukat egymás előtt, de valahogy itt kibukott öltözés közben, hogy a magyar srác nincsen körülmetélve, tehát nem is muzulmán és ilyen vallásos fürdőbe hitetlenek nem mehetnek be. Erről a szír vendéglátó elfeledkezett vagy csak a helyiek voltak túl lelkesek. Úgy kellett a szír barátnak magyarázkodni és fel is ajánlották a rokonomnak, hogy ott helyben körülmetélik, ha át akarna térni a muzulmán hitre. Na úgy kellett onnan kimenekülniük. Azóta sem tette be a lábát muzulmán országba.


Ami engem illet. A második műtét óta minden okés, minden hibátlanul működik. A bátyám szokott bárgyú vicceket sütögetni, hogy "shalom" vagy mehetek Izraelbe vagy higy nincs több húzásom (csak hiszi...), de aztán le lett állítva. Senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen a farkam, nekem segített a műtét és helyreállt az önbizalmam. Előtte éveken át nem volt párkapcsolatom, szégyenkeztem, azon tűnődtem, hogy vajon mivel érdemeltem ki ezt a tréfát Istentől, majd utána a félig-meddig elszúrt első műtétet, hogy aztán a körülmetélés kijavítása óta sokkal erősebbnek és magazbiztosabbnak érzem magam ezt a férfias próbát kiállva. Azóta jártam Izraelben és számos arab országban, s jó érzés, hogy akár közzéjük is tartozhatnék, ha akarnék.

2019. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Fitymátlan.
2021. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!