Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes Körülmetélés után?

Teljes Körülmetélés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem 8 napja teljes körülmetélésem volt, minden simán ment és nem volt semmi baj! A doki azt mondta különösen szépre sikerült aminek nagyon örültem ,kötés már nincs is rajta. Azonban az elmúlt két napban azt vettem észre hogy elkezdett vérezni és gennyedzik..minden pisiles után betadinos oldatba logatom vagy kamillateába..ilyen kis fekete "kosz" vagy valami van ott ahol eddig a fékem volt amit ugye a műtét során eltávolítottak..oda van száradva és elég kelemetlen..valamint az egyik esti merevedésemkor nagyon fajt és arra ébredtem fel hogy vérzik és egy kis helyen valami kis kiálló kemény darabka van ami eléggé fáj..(ez a legszarabb) és mint írtam eddig semmi baj nem volt! Nem vérzett nem gennyedzett és nem volt SEMMI BAJA csak most az utolsó két napban lett ilyen... válaszaitokat előre köszönöm!

#fityma #vér #fék #genny #makk #Körülmetélésután
2019. okt. 27. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem két hét után már kézzel birtokba veheted :)
2019. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Holnap a látottak ismeretében az orvos majd e kérdést is precízen meg tudja válaszolni.
2019. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az még arrébb van azért. 4-5-6 hét min.
2019. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!