Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak a teljes körülmetélés a...

Csak a teljes körülmetélés a megoldás?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok és gyerek korom óta teljes szűkületem van. Annyira szűk hogy pisilni is alig tudok. Pisiléskor felpuffad a fityma és fityma zsák alakul ki így gyerek korom óta nagyon nehéz a pisilés is de orvostól nagyon félek, egyszerűen nem merek elmenni.

Eddig minden orvos teljes metélést mondott. De arról sok rosszat hallottam. Amúgy annyira nagyon szűk hogy a nemi élettel nincs gond.


2019. jan. 16. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen,a te esetedben már csak a teljes metélés maradt mint opció.Van,olyan is bőven,aki nem bánta meg,hogy eltávolítatta a teljes fitymát.Ez lutri,de egyáltalán nem biztos,hogy neked is érzékeny marad nagyon sokáig a makk.

Igazából,mivel normálisan tisztítani sem tudod,mindenképpen rá kellene venned magad a műtétre,csoda,hogy eddig még nem kaptál gyulladást a kórokozók által.Az meg egyenesen hihetetlen,hogy hogy lehet annyira igénytelen egy nő,hogy magába enged egy ilyen bacitanyát,de ez persze már a ti dolgotok..


A szüleidnek meg innen gratulálok.Nagyon gondos szülők..

2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ettől a lutritól félek
2019. jan. 16. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj,ha igényesebb lettél volna,akkor már tinikorodban túl lettél volna az egészen és akkor már az az állapot lenne a természetes.Mivel eddig húztad,halasztottad,idáig fajult a dolog.Vagy bevállalod a "lutrit" vagy maradsz így.De azt ne várd,hogy bárki megjósolja neked,hogy nálad hogy fog végződni ez a dolog.


Maszek dokinál is voltál?Vele lehet,hogy meg lehetne beszélni a részleges metélést.

2019. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3.igen sajnos csak tkm akarnak. Most ismerkedek egy orvos lánnyal ő meg ezt nem tudja. Nem tudom hogy fog erre reagálni...
2019. jan. 16. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos furcsa lesz neki a látvány,de előtte úgyis megbeszélitek.

Lehet,hogy pont a lány fogja majd megadni neked az utolsó löketet és akkor fogod rászánni magad a műtétre,ki tudja.

Szerintem vállald be,kész felüdülés lesz utána.:)

2019. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell tkm eleg tkm vagy Plasztika is
2019. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

A részleges metélés nem sokat old meg .

Plasztikai műtétet írogatnak .Azt nem ,hogy ez valójában mit is takar .A tmk is az,ha nem is olyan jól hangzik .

Amikor fityma zsák is kialakult,sok választás nincsen .

2019. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

atyaég, 30 éve nehezedre esik a pisilés, és azóta nem csináltattad meg? :D csináltasd már meg, nem nagy cucc. ennyi ideje halogatod, pedig pár hét alatt túl lehetnél rajta. engem is körülmetéltek, túléltem. amúgy meg nem tudom mi rosszat hallottál róla, de szerintem ennél csak jobb lehet.


azt pedig tényleg nem értem, hogy a nemi élettel nincs gond. bele szoktak gondolni a partnerek, hogy mi lehet a bőr alatt? :D

2019. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt pedig tényleg nem értem, hogy a nemi élettel nincs gond. bele szoktak gondolni a partnerek, hogy mi lehet a bőr alatt? :D


Tudod amit az ember nem lát az nincs 😁 amúgy nem büdös. Szerencsére sok nő nincs ezzel tisztában hogy ilyenkor mi lehet alatta

2019. jan. 17. 07:07
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Ebben az esetben muszáj lesz a teljes körülmetélés, itt már nincs helye aggodalmaknak.

Bátorításként elmondom, hogy én is felnőttként vettem rá magamat és abszolút meg vagyok vele elégedve. Én is valamennyit meg akartam volna tartani belőle, de csak rosszabbnak gondolták volna. Végülis TKM után könnyen kezelhető, illetve érzéketlenség helyett bizonyos esetekben még intenzívebben is érzem a szexuális eseményeket. Nálam szerencsére semmilyen negatív következménnyel nem járt, pedig nem jó hírű kórházban csináltattam meg. Esetleg körbe lehetne érdeklődni, hogy kinek honnan vannak ilyen tapasztalatai. De én ezt már nem húznám sokáig, mert súlyos szövődményekkel járhat és akkor nagyobb baj is lesz a mostani aggodalmaknál.

30/F

2019. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!