Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez tényleg olyan súlyos...

Ez tényleg olyan súlyos szűkület csak a teljes körülmetélés marad?

Figyelt kérdés

Voltam több orvosnál és teljes körülmetélést mondott de én ezt nagyon nem szeretném.

A makkról nyugalmi állapotban sem jön fel a fityma az egy dolog de a vizelet sem jön nagyon. Ugyanis nagyon vékony sugárban jön csak és a vége ott marad a hugycsöbe. Amúgy 35 éves vagyok


2019. febr. 26. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
35 évesen azért magadnak kell eldönteni. Párkapcsolatban élsz? Vannak gyermekeid? A szex így is megy? Ha szűz vagy akkor azt tedd amit az orvosok mondanak!
2019. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, miért lennék az?
2019. febr. 26. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy érdemes felkeresni több orvost vagy ismeretségi körben érdeklődni. De több orvos felkeresése tulajdonképpen megvolt. Ilyen korban már nem nagyon szoktak alternatív lehetőségeket ajánlani és egyébként is kétségesek. Nekem még fiatalként is csak rosszabbat tett a kenegetés. A metéléssel én meg vagyok elégedve.
2019. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hasonló cipőben mint te, de 11 évvel idősebb vagyok.

a fityma legvégén több ér meg van dagadva, nyugalmi állapotban is hátrahúzva több helyen bereped, vérzik, szine gyulladt vörös (de nincs gombás fertőzés), már több hónapja, most keresek én is valami magán orvost. Körülmetélést én sem szeretnék, mivel csak a legvégén van beszükölve, reménykedek egy részleges körülmetélésben, vagy plasztikában.

2019. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!