Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Levolt tapadva a fitymám, a...

Levolt tapadva a fitymám, a doki műtéttel elválaszotta a fitymát a makktól, azt mondja hogy rendben van, de valójában még mindig levan tapadva a fitymám?

Figyelt kérdés

Levolt tapadva a fitymám. Adhesiolysis műtétet végeztek rajtam, a doki elválaszotta a fitymát a makktól, azt mondta hogy sikerült és rendben van.


Viszont amikor otthon megnéztem, akkor azt láttam hogy a makk hátulján, vagyis a fitymafék körül még mindig oda van tapadva a makk pereméhez. És nem csak közvetlenül a fitymafék mellett, hanem attól kicsit még távolabb is.


A fitymám kitud egyenesedni már, csak furcsa nekem hogy azért egy kicsit még mindig oda van tapadva.


Ez normális, vagy nem?



2019. okt. 31. 21:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet én értelmezem félre a szituációt. A makk alá nem lehet belátni mindenhol, csak a hozzám közelebbre eső részénél. (Itt ki is tud egyenesedni a fityma) A hátulsó részénél, a fitymafék tájékán nem lehet belátni a makk pereme alá.
2019. okt. 31. 21:49
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáltad tornáztatni?
2019. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most műtötték, tiszta seb az egész, és fáj.
2019. okt. 31. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!