Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület "javítása"?

Fityma szűkület "javítása"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szép estet/napot kívánok aki a topic alá érkezett!


Egy olyan problémám lenne hogy fityma szukuletem van, és hogy természetes úton ezt nem tudom ki javítani? O.o?


Mert néztem egy videót, ahol elvileg alanyulsz a bőrnek és húzod ellentétesen és így tartod 10 percig.

A farkamat egyébként a farkamat a farokfejnek a feléig tudom lehuzni csak.. :(


Félek hogy a szex miatt is gond lehet vele, hehe..



2019. nov. 24. 01:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mi egeszitenek valamit, hátra tudom húzni, akkor amikor ALIG ÁLL A FARKAM, de mikor felall, már nem megy..
2019. nov. 24. 01:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem áll akkor látod a makkod teljesen hatra húzva vagy ra van tapadva a bőr?
2019. nov. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem áll és úgy húzom hátra akkor látom a makkom, kiprobaltam hogyha hatrahuzva hagyom és úgy áll fel akkor fáj e es hat igen, jött a feszülő érzés kicsit visszatoltam már ugrott is a helyére, de egyébként igen ha nem áll fel akkor hátra tudom húzni addig hogy lássam a makkom
2019. nov. 24. 02:19
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Pont ugyan ez volt mekem is. Kérj beutalót a haziorvostol urologiara. Ott a doki eldöntihogy javítja...

Ha ilyen akkor korulmeteles lesz. Nekem részlegeset csináltak, igy lankadtan takarja a bor, ha feláll automatikusan hatracsuszik.


Ez egy 15 perces mutet volt helyi erzestelenitessel es 1 ejszakat voltam bent utana megfigyelesen. Az elso par jét kellemetlen a varratok miatt és kicsit fáj a seb, de nem vészes. Varratszedés után még pár hétig nem szabad masztizni... (max óvatosan, én is uj technikát sajatitottam el arra az idore :D ) A doki mondta h mem szabad.

A műtét után kb másfél hónappal már kb olyan mint amilyennek kell. De a rendes szex jobb ha várat még kicsit, a saját érdekedben. Szóval ne akarj egyből megdugni valakit. Jobban jársz ha megvárod a gyógyulast, utána biztonságosabb neked is! :)

2019. nov. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
4es vagyok... bocsi a hibákért és az ékezetekért... telefonról gépeltem menet közben és próbáltam sietni... :)
2019. nov. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Urológiára nem kell beutaló. Odamész, bejelentkezel, kivárod, amíg behívnak, és annyi.
2019. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt így magadnak nem fogod tudni megoldani házilag. Első voltam
2019. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Doki.Nem lesz metélés.Csak bemetszés.Rutin műtét.
2019. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Áá nem! A dokik 90% a körülmetélésmániás! Hát hogyne! Rutinműtét, meg hasonló altató baromságok.

Nem biztos, hogy műtteni kell, de csak úgy ne kezdj bele semmilyen terápiába, előtte tájékozódj körül tekintően, de ne olyanoktól akiknek sose volt, hanem olyanoktól akiknek van a témában kellő tapasztalatuk amikről te magad is meg győződhetsz hogy tényleg tudnak segíteni! (Pl. google...)

2019. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor mégegyszer:Doki altatás műtét este már otthon voltam, nem metelt csak megvágta belül és most már mereven is teljesen hátra csúszik, utána kamillás borogatás
2019. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!