Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet piros a makk és...

Mitől lehet piros a makk és környéke? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy rövidebb kapcsolat után előjött az a probléma, hogy piros "foltos" a makk és a tövében a figymán és kellemetlenül "leragad a bőr".

Elmentem a kerületi bőrgyógyászat/nemibeteg gondozóba, ahol azt mondták semmi extra, gombás fertőzés ami a fogamzásgátlótól is kialakulhatott a partnernél.. Kaptam rá kenőcsöt és tablettát, de 3 hét kezelés után nem oldódott meg. Újra mentem, ezúttal a gyógyszertárba kikevert ?sóoldatot? és ugyan azt a tablettát írták fel, nyílván 1 hónap múlva még mindig aktív volt a probléma, de már kevésbé vészes állapotban.


Harmadik alkalommal mondták, hogy ez már nem gombás fertőzés, ez irritáció kenjem neogranormonnal és leráztak..

3 hét eltelt azóta, de igazából nem javult, de nem is rosszabbodott a helyzet.


Semmi változás sem történt az életemben, tisztálkodás ügyileg sem és amióta ez a probléma fenn áll, szexuális életet is pihentetem.

Pesten hova lenne érdemes elmennem magán helyre és mennyibe kerülne egy ilyen mutatvány? Nagyon örülnék, ha a jövő évben nem a nyár óta húzódó szaron kéne aggódnom...



2019. nov. 26. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet h csak siman ki van szaradva es attol foltos? Nekem is szokott ilyen lenni, en sudocremmel szoktam kenegetni es ar nap utan elmulik.
2019. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hinném sajnos, hogy ilyen egyszerű.

Ha bepirosodik, akkor a hugycső nyílásánál is eléggé piros és én hugycső gyulladásra tippelnék és abból indul ki a többi probléma is. Viszont a hugycső gyulladás jelei nem egyértelműek és ránézésre megmondják semmi extra gombás fertőzés később meg már csak irritáció van, az urológus ezzel egyetértett mikor mentem ahhoz is és nagyon nem oldódott még meg a problémám.. Ezért lennék kíváncsi, hogy hol vizsgálnak meg normálisan, hogy utána használjon is valamit a rohadt kezelés?

2019. nov. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!