Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16/f a melleim elég zsírosak...

16/f a melleim elég zsírosak nagyon kiállnak a többi testtájamhoz képest. Mivel tudom lefogyasztani?

Figyelt kérdés
A lábam combom erős, izmos, a karjaim és a vállaim is, a hasam lapos, de a melleim egy kis elhízás miatt, eléggé nőiesek. kb 4 cm-t kiállnak és nagyon puhák. hiába sportolok, edzzek nem változik és már cikiznek is érte. Mivel tudom eltűntetni? már lassan gézzel körbe kell tekernem, hogy lenyomjam. angyon idegesít.
2019. nov. 30. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 5-10 éven belül nem tűnik el, akkor marad a plasztikai műtét. Kamaszkorban a hormonális hatások miatt gyakran előfordul az emlőmirigy állományának megnövekedése (gynekomastia), nem kóros, legfeljebb nem egyezik a média által sugallt optimális megjelenéssel. No para.
2019. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod eltüntetni, nem létezik helyi fogyás, és amit tapasztalsz nem elhízástól van, mint 1-es mondta.

A körzeti orvosnak legalább mutasd meg, hogy mit javasol.

2019. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de hát mégis hogy van ez? senki másnak nincs ilyen, kb 70 gyerek közül, csak nekem. mindenkinek ugyanúgy néz ki a lába, mint nekem, a karjuk is, de a mellkasom, hegyes puha
2019. nov. 30. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyunk egyformák .Majd a kamaszkor leveszi rólad ezt a feleseget .Az igazi férfiassá válásod eltünteti rólad ezt.
2019. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Étrend, edzés. Ha nem segít akkor műtét.
2019. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De miért pont velem van ez???? MIDNENKI más rendesen néz ki, csak én nem. orvos nem hallgat meg, mert azt mondja ,hogy elhízottakkal nem foglalkozik. Folyton szekálnak emiatt, cikiznek, hátizsákot nem vehetek föl, emrt ettól jobban látszik. Már lassan ott vagyok, hogy kilépek a suliból. vagy megölöm magam. Egyikkel se lesz érettségim, úgyhogy mindegy.
2019. dec. 1. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, és hány cm.
2019. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
180cm 61 kg
2019. dec. 1. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen orvos mondott ilyen hülyeséget? 180cm/61kg-al sovány vagy, nem elhízott! Vegyél elasztikus anyagú trikókat fel póló, pulcsi alá, attól annyira nem látszik. Valószínűleg a nemi érés végeztével elmúlik, ez majd a jövő zenéje. A szüleiddel is beszélj, mondd el, hogy mennyire zavar, és segítsenek a megoldásban!
2019. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
milyen nemi érés befejeztével? Már vagy 3 éve szőrös leszállni meg már ősidől óta le vannak szállva.
2019. dec. 1. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!