Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S! 16 évesen hererákom van?

S. O. S! 16 évesen hererákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A mai nap fürdés közben észre vettem hogy a bal herém kb 2x akkora mint a jobb megtapogattam ès azt vettem eszre hogy az nem a here,de nem is mondanám folyadéknak,egy inas,mintha kis kötelek vagy maga az ondó lenne a zacskómba,de laikus vagyok lehet hogy az a folyadék,szoval megtapogattam aztan tapogatas utan kb visszaállt,utánaolvastam mert a fürdőbe egyből rávagtam hogy ez lehet hereràk,utánaolvastam és tenyleg mimtha folyadek lenne

-apro pöttyök herén sose voltak

-alhasi fájdalmak regebben voltak mostmar ugy kulonosebb alhasi fájdalom csak néha

-folyadék az szerintem ez

Eléggé parázok de az orvostol is,egyszerűn hànyingerem van az urulógiától ha fizetnének akkor se mennék vizsgàltatni,nyilvàn ha muszáj akkor muszáj

De e miatt most picit jobban fosok

Előre is köszönöm a segítséget



2019. dec. 28. 22:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy visszértágulat?
2019. dec. 28. 22:58
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Igazából mindenképpen orvoshoz kell menned. Én is ráparáztam mindíg de mostanában sajnos elég sűrűn kell járjak, annyira hozzászoktam, hogy már félpucéran sem érzem magam kellemetlenűl az orvosnál.
2019. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A visszértágulatnak meg nincs ilyen tünete.
2019. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Illetve még annyi hogy mem feszes osszelehet nyomni es nem is olyan sok folyadek van a zacskomba
2019. dec. 28. 23:09
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi srácok,valószínű ráparáztam,normális méretű most a herém már,semmi különösebbet nem észlelek,de azert szilveszter után megejtek egy dokit
2019. dec. 28. 23:12
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

#9: egy dolgot kell megértened. Fiatal vagy, ergo a nemi szervedet nem csak pisilésre akarod használni a jövőben.

Lehet, csak apró gyulladás, ami antibiotikummal kezelhető. Lehet vízsérv.

De: ha nem kezeled, pedig kellene, később meddőséget, vagy impotenciát is okozhat.


A másik: te írtad a rákot. Nem lenne jobb kizárni?

Pár kérdés a doki részéről, esetleg megtapogatja, ultrahang. És nyugodtan alszol utána...

Ha gyulladás, kapsz antibiotikumot. És nem lesz komolyabb baj.


Hidd el, egy urológussal jobban jársz, mint itt a gyakori közönségével!

2019. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Rendben,elmegyek egy héten belul orvoshoz
2019. dec. 28. 23:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Apró, de hasznos infó. Urológushoz nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni.
2019. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Meglesz,önkielégítés amugy lehet baj?
2019. dec. 28. 23:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#14: nem, annak semmi köze nem lehet hozzá. Max akkor, ha nagyon durván tolod.
2019. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!