Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S! 16 évesen hererákom van?

S. O. S! 16 évesen hererákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A mai nap fürdés közben észre vettem hogy a bal herém kb 2x akkora mint a jobb megtapogattam ès azt vettem eszre hogy az nem a here,de nem is mondanám folyadéknak,egy inas,mintha kis kötelek vagy maga az ondó lenne a zacskómba,de laikus vagyok lehet hogy az a folyadék,szoval megtapogattam aztan tapogatas utan kb visszaállt,utánaolvastam mert a fürdőbe egyből rávagtam hogy ez lehet hereràk,utánaolvastam és tenyleg mimtha folyadek lenne

-apro pöttyök herén sose voltak

-alhasi fájdalmak regebben voltak mostmar ugy kulonosebb alhasi fájdalom csak néha

-folyadék az szerintem ez

Eléggé parázok de az orvostol is,egyszerűn hànyingerem van az urulógiától ha fizetnének akkor se mennék vizsgàltatni,nyilvàn ha muszáj akkor muszáj

De e miatt most picit jobban fosok

Előre is köszönöm a segítséget



2019. dec. 28. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
#6 miért ne? egy pozitív teszt nem 100% biztos diagnózis, de elég jel lehet arra, hogy valami nem oké, és cselekedni kell. de persze nem csak a hererák lehet a probléma, így én mindenképpen orvoshoz mennék.
2019. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

#16: valóban, ha egy srác szervezete hcg-t termel, akkor tényleg komoly a baj, akkor hererák...

De ez nem jelenti azt, hogy ha nem rák, akkor nem lehet olyan baja, amit komolyan kell venni, akkor is, ha jelenleg akár antibiotikummal kezelhető!

2019. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden hererák termel hcg-t tehát a terhességi teszt egy orbitális baromság.
2019. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

#18: van, amelyik igen. Csak ahogy az előbb írtam, akár más baj is lehet. Ezek szerint más ráktípus is .. ezt a részét nem tudtam.


Mindenesetre az biztos, hogy nem zár ki mindent.

2019. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hererák esetén a diagnózis ultrahang alapján történik. Az, hogy mit termel ezért lényegtelen. A típust is a szövettan mondja meg.


De egyébként ez így leírás alapján nem rák, hanem lehet a tipikus 16 évesen rájöttünk hogy van mellékherénk is történettől kezdve, a sérven át a varicoceléig minden.

2019. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%

Urora meg el kell menni évente. A nők elmennek a nőgyógyászhoz, ergo a fiúk meg az urológushoz.

Akkor is legyél nagylegény amikor orvoshoz mész.

2019. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez BIZTOSAN nem rák.

A herén ott van a mellékhere, és a bal here sok férfinál nagyobb, enyhe varicocele miatt. Főleg a magas, vékony fiúknál kifejezett ez.

A herezacskón az apró fehér pöttyök normálisak.


A saját magad megnyugtatására menj el urológushoz, aki pár perc alatt megnézi ultrahanggal.


Írd meg majd a fejleményeket.

2019. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

jó eséllyel nincs hererákod

de menj el urológushoz hogy megnyugodj

meg ő azt is meg tudja állapítani ha vmi nem normális

ha még jövőre is fennáll a helyzet

akkor ne húzd az időt, mert magától nem fog rendbejönni

2019. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Méres HCG-t és CRP-t! Az választ ad a konkrét kérdésre!
2019. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!