Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van, akinek több év merevedési...

Van, akinek több év merevedési zavar után újra a régi lett a szexuális élete?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi segített?
2020. jan. 3. 00:33
 1/3 anonim válasza:
Szervi vagy lelki eredetű a problémád?
2020. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem mindkettő. Nem csak barátnőmmel, egyedül se úgy működik, mint kellene. Még reggel sem. Mintha érzéketlenebb lenne. Persze stresszes is vagyok, de ez akkor is furcsa.

Voltam orvosnál, mindent rendben találtak. Gyógyszert nem írt fel, mert fiatal vagyok és szerinte lelki eredetű, meg fog oldódni. Csakhogy mindennek már egy éve lassan és semmi javulás.

2020. jan. 3. 12:32
 3/3 anonim válasza:

Ha kezedet a hasadra teszed és hideg vagy a lábaknál még jobban érezhető a tested és a végtagjaid közötti hőmérsékletkülönbség akkor neked keringési zavaraid vannak!

két nadrág dupla téli zokni és pulóvert javaslok

Ezzel tudod orvosolni ha ettől javulna az állapotod keresd fel orvosodat hogy tud e valamit csinálni a heréknek nem tesz jót az állandó nagyobb hőmérséklet.

2020. febr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!