Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SÜRGŐS! Körülmetélés után pár...

SÜRGŐS! Körülmetélés után pár nappal egy szakadás Követő én sárgás és véres anyag kezdett el folyni a makkomból! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja körülmetéltek (részleges) és most járunk az 5. napnál. 2 napja elkezdtem hordani egy szűkebb boxert és mindig vigyáztam, hogy a makkom ne nagyon érjen hozzá semmi a makkhoz. Valahogy egy kicsit a makkom hozzáragadt és mikor húztam vissza akkor a makkomnál egy kis részen kiszakadt vagy mi és elkezdett folyni belőle egy ilyen halványsárga szószos alapú, véres folyadék. Gyorsan a mosdóba rohantam és megmártottam egy kis langyos vízbe és nagy nehezen lemostam, de még mindig jön belőle egy kicsi. Mit csináljak a sebbel, hogy ne follyon tovább? Hogyan tovább?

2020. jan. 12. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Hidrogén-peroxid, betadin, octenisept stb
2020. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Távgyógyítás az ezotéria kategóriában.
2020. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sebfertőtlenítés kell vagy visszamenni kontrollra.


A fitymaféket átvágták? Mert gyakran az a rész gyógyul nehezen, mert ott 3 bőrt fog össze a varrat és nagyobb a feszülés.

2020. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!