Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék teljes szakadása,...

Fitymafék teljes szakadása, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Önkielégítés közben szakadt el, valószínűleg teljes szakadásról beszélünk, utánanézés után nem vagyok benne biztos, hogy mi a teendő, a sebet fertőtlenítettem, a vérzést elállítottam. Szükséges az urológus, vagy pihentessem és idővel begyógyul?

2019. szept. 26. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha be is gyógyul,mindig ott lesz a szakadás veszélye .
2019. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Szükséges. Amint lehet, nézesd meg urológussal!
2019. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fotót nem szeretnék megosztani, egyértelműen végigszakad a makkomon, és a fitymámat is sokkal feljebb tudom húzni
2019. szept. 26. 19:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes módon még sose volt vele problémám, meglepő volt most ez számomra
2019. szept. 26. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Javasolt lenne h orvos lässa mihamarabb
2019. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell rendesen műteni, hogy ne szakadjon el megint.
2019. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Arra azonban vigyázz, hogyha orvoshoz mész, ne menj bele körülmetélésbe!

Egyik rokonomnak csinálták meg a fékét olyanra mintha elszakadt volna, és ilyen ronda lett és lógtak róla a cafatok, nem mert csajozni se! Csak részegen merte nekem is megmutatni! Az orvosa aki megműtötte körülmetélést akart csinálni, állandóan azzal jött, hogy még majd biztos visszajön körülmetéltetni magát, mert az az igazi, ő meg sajnos hülye volt, hogy megbízott az orvosban!

Évekig félt az újabb műtéttől, aztán meg elvittem ahhoz aki nekem is rendbehozta a péniszemet és a fitymaszűkületemet meg a fékemet is szépen megoldotta! Neki is ugyanazt a módszert használta mint nálam, aminek az a neve hogy fékalávarrás, azóta ismét az igazi!:D

Ez nem vészes egy dolog sőt sokkal biztonságosabb és természetesebb még a lézeres fékműtétet is simán veri mert itt se nem vagdossák szét a farkadat meg a fitymádat, se nem égetik szét az idegeidet, semmi károsodás nincs, semmi vérzés nincs nem kell attól se félned, hogy felreped az egész és 3 nappal utána már ki is verheted magadnak, nem kell két hetet piszmognod a varratokkal, azok úgy egy hét alatt kiesnek de azokat se a makkodba varrják bele, hanem a féked alá hurkolják! Utána olyan a makkod, mintha sosem nyúltak volna hozzá, nem látszik hogy volt ott valami valamikor, mert sokkal természetesebb a megjelenése, mintha az orvosok összekaszabolták volna, szóval ha elszakadt a féked, szerintem ne várj míg hegesedni kezd és nézz utána a fékalávarrásnak, mert szerintem sokkal szebb lesz, ha akkor csináltatod meg, amikor még friss a seb mintha megvárod míg egyszer begyógyul vagy összehegesedik!

2019. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!