Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek egy urulógushoz...

Ha elmegyek egy urulógushoz akkor azt hogy lehet kibírni hogy ne álljon fel ott nekem?

Figyelt kérdés
Most nem kell menni, de ha majd egyszer elmegyek. Az a gond nekem mindenre feláll. Ha hozzá érnek már áll szerintem, hiába férfi. Bár nem izgulok férfiakra de szerintem felállna akkor is. Ráadásul én szivesebben mennék majd nöhöz, mert nem akarom hogy férfiak fogdossanak.

2020. jan. 14. 13:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg ráadásul ha férfihoz megyek és ott áll fel akkor melegnek néznek pedig nem vagyok még biszex se. Egyszerüen csak feláll.
2020. jan. 14. 13:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Éles helyzetben szerintem kevésbé lesz virgonc. Más most beszélni róla meg agyalni rajta, és más amikor tényleg ott állsz egy idegen ember előtt.

Ha meg mégis, akkor sem lesz semmi gond, láttak már olyat is.

2020. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem fognak azzal foglalkozni,megesik ilyen helyzetben,nem fognak melegnek nézni.
2020. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem egy szexuális találkozó hely .
2020. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha férfi akkor mindegy, de ha meleg akkor lehet többet fogdozza a kelleténél. Többi privi
2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyu én voltam, nem tudom, h voltál e már, ez érdekes én pont fordítva voltam, h inkább férfihoz, neki is ugyanaz van, bár egy urulógusnál nyilván mindegy mert te leszel a 120ezredik fütyköse. Szóval én is ilyen vagyok h mindenre áll ott mégse jutott az eszembe, pedig here ultrahangom volt igazából ő nem is nyúlt úgy hozzá, nekem kellett beigazítanom nyilván megtapogatta, de ebben semmi olyan mozdulat nincs mint ami bármiféle szexhez kapcsodó lenne, meg se moccant, szóval szerintem nyugiba legyél pedig 20évesen voltam akkor azért a hormonok mozgolódnak😂😂😂 24/F
2020. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!