Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vallaljam a körülmetélést?

Vallaljam a körülmetélést?

Figyelt kérdés
6 Pesti kórházban voltam. Mindenhol mondták hogy ez nagyon enyhe szűkület ami rövid fékkel párosul. Nagy nehezen találtam egy jó doktornőt aki aztmondta szerinte hozzá se nyúlna mert minimális esetleg bemetszest ha vállalom mondom jó aztán elkuldott egy kórházba a kolléganő aztmondta a bemetszest nem csinálnak csúnya is nagyon marad a metélés. Már igazából lelkileg nagyon megterhel tényleg és aztmondtam hogy legyen február elején csinálják. Megvisel hogy nem merek lányokhoz se nyitni emiatt mert félek mi lesz ha elszakad. Szégyen nem szégyen művaginaval kipróbáltam és síkosítóval tökéletesen működik, hátracsuszik félig amíg megy és úgy csúszik de ugye a rendes már más lesz nem sikositozhatok. Nem tudom hogy hagyjam e a dolgot vagy mit csináljaj csak rettentő már.
2020. jan. 14. 18:43
 1/2 gublug ***** válasza:

Sima puncit is sikositozhatsz. Megbeszelitek a csajjal. Volt szerencsem egeszseges lanyokhoz akik rogton felizgultak, meg zarkozottabbakhoz is kiket elnyomtak elottem es nem nedvesedtek olyan gyorsan. Nezd, a fiuk is ilyenek meg olyanok.

En biztos nem meteltetnem magam, de en nem te vagyok.

2020. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha félig megy le az nem jó.
2020. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!