Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Intim szörtelenítés? Hogyan?

Intim szörtelenítés? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ti hogyan végzitek az intim szőrtelenítést? Az intim szőr meddig tart? Meddig terjed? Mit nevezünk intim szőrterületnek? Mit csináljak, hogy ne pattogjon ki a bőr borotválkozás után? Gáz ha borotválom lent? Ti hogyan tartjátok rendben a lenti részt? Vannak most valami "divatos szőrök"?

2020. jan. 19. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érzékeny akkor kipattogás ellen a legjobb ha hajbalzsammal öblíted le (nem vicc), aztán pedig miután óvatosan szárazra törölted jól be kell hintőporozni egy két napig amíg megnyugszik a bőr.

Az pedig, hogy ki hogyan végzi, érzékenységtől függ.

Valaki bírja a gyantázást is, valaki csak a szenzitív szőrtelenítő krémet (bár intim területre nem ajánlják a gyártók), van aki pedig egyszerűen leborotválja.

2020. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gublug ***** válasza:
En kopaszon szeretem. De oszinten szolva mindig kuzdok vele h szep sima legyen es sehol se maradjon semmi. 3 penges borotvaval tolom meg borotva habbal.
2020. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban nem a legegyszerűbb tevékenység rendben tartani az intim szőrzetet, ami nálam például egészen konkrét határokkal bír, mert nem összefüggő szőrfelület borítja a hasamat, combomat körülötte. (A hasamon pl egyáltalán nincs szőr.)

Legtöbbször elektromos testszőrnyírót használok, de volt már példa a szőrtelenítő krém, illetve a hagyományos borotva és a gyanta bevetésére is. Nekem az első vált be leginkább, azzal szőrtelenítek legtöbbször.

Nem gáz, ha borotválod, de ha kipattogzol tőle, más módszert kell keresned vagy nagyon "kímélő üzemmódban" és körültekintően alkalmaznod a borotvát.

"Divatos szőrök"? Nem tapasztaltam, hogy ebben fellelhető lenne valami uralkodó trend.

2020. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

én rövidre szoktam vágni szakállvágóval

20f

2020. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikai cukorpasztával. Hogy ne pattogj ki:aznap nem szabad melegvízben fürdeni,és kerülni kell a meleg ruhát is. Segít mégis a szőrtelenítés után az Aloe Vera és a timsó kombinációja.
2020. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!