Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek milyen emléke, élménye...

Kinek milyen emléke, élménye van esetleg a teljes körülmetélésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
27 évesen cukorbetegség okozta fitymaszűkölet alakult ki nálam. A teljes metélésen morfondírozunk az orvossal. Tanácsra lenne szükségem kinek milyen volt???

2020. jan. 31. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy éve volt, vágj bele! Első az egézség!
2020. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én 28 évesen metéltettem körül magam, saját elhatározásból. Az előtte és utána szerzett tapasztalataim alapján sokkal jobb metélten, még akkor is, ha nincs rá orvosi indok. Ha részletesebb kérdéseid vannak, írj nyugodtan privátban, segítek, amiben tudok.
2020. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
én is pár éve estem át rajta. a műtét fél óra volt, a gyógyulás kb. két és fél hét
2020. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 8 éve volt 27 évesen, az előzmények annyira nem indokolták, de a fityma hátra húzva tartását annyira megkedveltem, egészség, tisztálkodás, szex, minden téren, hogy ezt állandósítani akartam. A műtét nem fáj, 1 óra hossza, előtte érdemes konzultálni az orvossal, az első 2 nap nehezebb, a varrat és seb gyógyulás miatt, a teljes gyógyulás 1 hónap, ezért CSAK ajánlani tudom!
2020. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én tavaly, 29 évesen estem át rajta. Sokkal jobb, mint korábban, bár nekem a gyógyulás beletelt 3-4 hétbe.
2020. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem nem hatott az érzéstelenítő, éreztem a műtét minden pillanatát. Úgy fájt, mint az állat. Tavaly volt a műtétem.


20/F

2020. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem felejtem el azt,hogy kétszer is megúsztam.
2020. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt a legkellemesebb emlékem főleg hogy ez volt az első műtétem. De így utólag belegondolva megérte. Egyáltalán nem olyan drasztikus történet mint azt sokan hiszik, szerintem.
2020. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!