Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az öcsémnek fitymaszűkülete...

Az öcsémnek fitymaszűkülete van és nem ment bele a körülmetélésbe, helyette nagyon drágán akar csináltatni egy plasztikai műtétet. Mit tegyek? Apukám támogatja, de tudom hogy NINCS sok pénzünk alig tudnak etetni minket.24F

Figyelt kérdés
Az öcsém 19 éves ( még suliba jár )és ugyan az a baja mint nekem volt 10 évesen. A különbség az, hogy engem 10 évesen körülmetéltettek a szüleim, mert volt bátorságom elmondani nekik. Az öcsém nem merte és most már felnőtt, ő dönt, de NEM fogaedta el amit az orvos javasolt. Nem vállalta el senki plasztikára, ezért magán úton csináltatja és persze apukám fizeti…. Csak nagyon nincs pénzünk, de édesapám nem fog nemet mondani mert a gyermeke egészsége stb…. Persze megértem, de én nagyon sajnálom azt a sok pénzt és a műtétről olvaastam hogy nagyobb sokkal a valószínüsége a kiújulásnak is, mintha körülmetélnék SZTK-ban. Mit tegyek? Van ötletetek, hogy mivel lehetne meggyőzni arról hogy inkább válassza ezt a műtétet? Nekem megfelelt, semmivel nem rosszabb így élni, neki is megfelelne, de szerintem fél tőle. Bár nem tudom mit fog szólni ha nem eghy hanem 2 műtét kell majd neki. Ötletek, érvek?
2020. febr. 18. 15:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom a szüleim pénzét ami nagyon kevés, egy olyan dologra, amit meg lehetne oldani ingyen....
2020. febr. 19. 10:39
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán próbáld meg legyűrni az önzöségedet.
2020. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egészségen az ember nem spórol.

Nyilván érzem a személyes sértettségedet, hogy neked ez a lehetőség nem volt adott, de ha már az öcsédnek az, akkor ne akard megfosztani ettől.

2020. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Én hiszek a metélésben, de semmi közöd öcséd döntéséhez.

Ha ő ragaszkodik a fitymájához akkor csinálja azt amit szerinte kell, nem neked kell eldönteni, hogy kiújjulhat-e.

Teljesen abszurd, hogy azt gondolod van jogod ítélkezni felette, nem is a te pénzed, nem is a te gyereked, amilyen “későn érő” vagy, még te magad is gyerek vagy.


Ez egyedül a szüleid meg öcséd döntése.

Nem a te farkad...

Véleményed persze lehet, mint mindenkinek.

2020. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen értem, csak küszködik az egész család az anyagiakkal és akkor az orvosra nem hallgat a testvérem aki rendesen fel is vilagositotta, helyette drága plasztikai sebészet .... a szüleimmel beszéltem persze apám is mást mond most... azzal érvel hogy felnott korban már más mint nekem volt .... oke akkor minek várt eddig . Már nem érdekel az egész köszi a válaszokat
2020. febr. 19. 14:01
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert a plasztikai sebész az nem orvos...
2020. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

az ő teste, az ő pénisze

ne szólj bele

2020. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
menj dolgozni és lesz pénzed kajára
2020. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez abszolut önzöseg burkoltan.

Fösuli joval dragabb mint egy mutet.

Ami szinten nem letkerdes dolgozz es menj levelezön ennyi. Mellesleg öcsed fel es megertem de nem kötelezö senki mütese ha eddig jo volt ki bir meg par evet

2020. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Nálatok is az öcsi a kedvenc igaz? Abszolút átlrzem
2020. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!