Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik a fitymaszükület...

Hogyan zajlik a fitymaszükületi műtét? És meddig fog fájni? És hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valamikor elég a 2 oldali apró bemetszés,ha enyhe esetről van szó,szóval ne enged magad metéltetni,ha van más lehetőség,és ha kell nézesd meg magad más dokival is,mert sok egyből vágatattni akar,ez az egyszerűbb megoldás nekik,de innen már nincs visszaút.


Ha bemetszést végeznek kapsz pár szúrit odalennt,de nem fáj és elzsibatsz,ha metélnek az bonyolultabb,mert késsel és lézzerrel is lehet már metélni,és ott a gyógyulás is hosszabb ideig tart.Mennyire tudod hátrahúzni a bőrt?Mennyire fáj?

2010. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy most írok.Voltam ma a korházba,de csak enyhe fitymaszükületem van.Pénteken mütenek bemetszéssel.A doki azt mondta 10 perc az egész.És hogy történik a dolog?Mivel visznek be a mütőbe?vagy hogy zajlik?
2010. júl. 26. 14:24
 3/16 anonim válasza:

Kérdező! Írj rám privátban!

Köszi előre!

2010. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Örülök hogy csak bemetszenek és nem vágnak.Gyógyulást kívánok.Hát én több változatot hallottam erről.Valakinek lekellett tökre vetkőznie és ilyen hálinget vett fel,amit hátul összekötöttek és kocsival tolták a műtőbe,ott meg felhúzták a köpennyt amig a műtét szerint kell,valakinek meg nem is kellett kocsival menni,saját lábán és csak inejekciókat kapott.
2010. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És hány darab szurit kapott?nekem a doki csak 1 injekciót mondott.
2010. júl. 28. 11:02
 6/16 anonim ***** válasza:

Az injekciók annyira nem vészesek. A mandulaműtéthez (azon szerencsétleneknek, akiket nem altatnak) használt hosszú tűs idegekkel teli torokba adott injekció-sorozat milliószor rosszabb, mint a péniszbe adott szurik, mert oldalra adják és ott nem igazán érzed, a szúrás után meg főleg nem, mert már zsibbad is.

A bemetszéssel jól jársz, hamar gyógyul és a fityma is megmarad. Mondhatni, irigyellek! (Nekem sajnos teljes körülmetélés volt és most nyújthatom vissza, hónapokig, ha előbőrt akarok megint)

2010. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

na már hazajöttem

bemetszésvolt és a fitymaféken is állított vmit

kibirtam:)Mindekinek ilyen érzékeny volt a makkja?Kell vizelni is ,de nem merek.Csípni meg égetni fog.Meddig fog ez így menni?Kammillázni kell elég kb 10 napig h menjen le a gyulladás.Nagyon rossz így:(

2010. júl. 30. 15:45
 8/16 anonim válasza:
11:09, mi hátrányod lett abból, hogy nincs fitymád? Cinikusnak tűnhet a kérdés, de komolyan érdekel.
2010. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eléggé kellemetlen.De előbb utóbb hozzászokok.Remélem.
2010. aug. 1. 09:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ha csak bemetszettek akkor meg van a fitymája,a körülmetélésnél vágják le a bőrőcskét.Ha nem indokolt akkor jobb ott hagyni a makkot borító bőrt,mert valakinek érzékenyebb lehet és hát minden műtétnek ha még kicsi is de lehet negatív következménye.

Jobbulást kívánok,pisilj nyugodtan,csak lassan üríts!

2010. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!