Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélkedéstől való...

Körülmetélkedéstől való félelem megszüntetése hogyan?

Figyelt kérdés

Teljesen egészséges a fitymám/péniszem, semmi gond vele és jó érzés így lenni. Viszont vallási okokból körül kellene metéltetnem magam.


Viszont nagyon félek, hogy utána száraz lesz, veszít az érzékenységéből stb.


Mit tegyek?



2020. febr. 28. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el ezt a vallást.
2020. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz száraz és nem lesz érzéketlen. Jó néhány éve körül vagyok metélve, saját elhatározásból, és egyáltalán nem bántam meg.
2020. febr. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Első válaszom az lenne,felejtsed el a metélést.

Egészséges ember feleslegesen nem csonkittatja magát .

Feleslegesen ne kisértsed a sorsod,ezt nem lehet többé megtörténté tenni.

Vallásos vagy ,azaz hiszel Istenben .

Az Isten semmi felesleges testrészt nem alkotott az emberre .Mindennek meg van a miértje. Persze vannak

testrészek,melyek nélkül lehet még élni .

DE amit az alkotó a fajfenntartás miatt ,és egyéb ok miatt is oda növesztett,még sem kellene megválni .

Olvassál el több olyan irást,amely a fitymával kapcsolatos .Nem minden metélt dicséri ám ezt a megoldást.De aki önként vállalta az biztos azt mondja ,jaj de milyen jó így

.Vallásos vagy ,akkor most döntsed el,Istenre hallgatsz,vagy a metélés szorgalmazókra .

2020. febr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

"Egészséges ember feleslegesen nem csonkittatja magát"


Vallástalan metélt vagyok, és irdatlanul idegesítő már ez a csonkításhoz való hasonlítás.Mi a csonkítás?Az hogy nincs kutyaszar szagú szmegma?Az hogy alapjáraton ezerszer tisztább?Az hogy nem mész el 2 perc alatt szex közben?Az hogy a körülmetélés felment egy csomó betegség kialakulása elől?Fúh, irdatlan nagy csonkítás, tényleg.2020-ban mi elől védi a fityma a makkot?A ruha elől?

2020. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Aki a higéniát csak így tudja betartani,az ássa el magát .

Lehet hogy nem teszik a szó használat,de a valóságban ez történik .Ha külsőleg valamely test részt távolitanak el,azt orvosilag csonkolásnak nevezik .A rákos nő mellek eltávolítását is ennek nevezik .Mert ez sem nő többet vissza .

2020. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Én nem óhajtok senkivel sem vitázni a férfi nemi szervek anatómiájáról,működéséről.De akinek ilyen hiányai vannak,az vegye a fáradságot ,és olvasson már utána .
2020. febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

:D Az a legjobb amikor egy nő dönti el, hogy mi lesz a jó a 3,5 milliárdos férfi lakosságnak a Földön (mert gondolom az vagy).


A fitymaszűkületbe nem fogsz belehalni, ellenben a rákba belehalsz.Teljesen felesleges összehasonlítani a kettőt.Tudod mi az igazi csonkítás?Amikor nem tudod használni a szerszámodat, mert egyszerűen nem tudod - az odanőtt (sok) bőr miatt.Na az, az az igazi (lelki) csonkítás.


"DE amit az alkotó a fajfenntartás miatt ,és egyéb ok miatt is oda növesztett,még sem kellene megválni ."


Az odanőtt fitymával csak a baj és a probléma van, amúgy is, az evolúció hagyatéka csak.Mi elől véded a makkot 2020-ban?


"De aki önként vállalta az biztos azt mondja ,jaj de milyen jó így"


Szűkületem volt, épp hogy tudtam nemi életet folytatni.Te mit javasoltál volna?Maradjak így?Vagy a fitymaszűkülettel élő férfiak maradjanak úgy ahogy vannak?

2020. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincsen szűkületem.

Teljesen élvezem vele a szexet és mereven és lankadtan is teljesen hátratudom húzni.

2020. febr. 29. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Akkor miért akarod elcseszni az életed?

Én elhiszem, hogy vallás meg minden, de nézd a jó példát miért nem dönt értelmes ember vallás alapján. Ott van Borkai Zsolt, Győr lebukott polgármestere és a KDNP. A vallással, izmusokkal, tézisekkel és agyszüleményekkel a hatalommal és a fondorlattal rendelkező emberek akarják irányítani a naiv, kiszolgáltatott, érzelmileg könnyen labilizàlható embereket!

Nem tudom most te milyen vallást akarsz felvenni, de màr a zsidòk és az arabok között is vannak olyan csoportok, akik nem értenek egyet a körülmetélés szükségességével és annak ellenére maradtak vallásosak hogy nem metéltették magukat és gyerekeiket eszetlenül körül, ezt eléggé megbízhatò embertől hallottam amikor egyszer beszéltük ezt a témát!

2020. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hordd hátrahúzva a fitymád!


Így lesz rálátásod,hogy milyen fedetlenül,mennyire lesz száraz,mennyire érzéketlenedik!

2020. márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!