Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit jelent a sebészeti vizsgálat?

Mit jelent a sebészeti vizsgálat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kiírtam, hogy herefájdalmaim voltak, és összeszűkült a herezacskóm. Igazából a fájdalom se a herébe volt, hanem inkább így a bőr alatt, és olyan érzés, mintha ilyen ezernyi apró tűvel szúrkodták volna. Nem ilyen elviselhetetlenül, hanem inkább így égető szerűen. Amikor hozzáérek akkor így szétmegy a fájdalom és elmúlik de újra előjön később. Szóval elmentem dokihoz mint ajánlottátok. Első körben semmit nem mondtak, aztán magán dokihoz mentem, aki szintén semmit nem mondott. Megnézte mindkettő ultrahangon és ennyi. Meg az összeszűkülés tényleg olyan, hogy a herezacskóm hozzáfeszíti a heréket a testemhez úgy összement. Emiatt mivel hely nem volt, az egyik golyó hátratolta a másikat, szóval egy fél golyónyit a bal herém hátul van, ráadásul be is csúszott a másik mögé, így egy 45 fokos szögben balra fordult. Ami akkor is meglátszik amikor lóg. A magándoki azt mondta biztos sokat feszengek és azért szorult össze és majd visszamennek. Hát ebben igaza volt, lejöttek, de nem úgy néz ki mint régen. Egyrészt össze van szottyadva az egész, nem egymás mellett vannak a golyók, és most azt vettem észre, hogy a jobb az lefelé néz. Szóval az eleje az lefele volt és függőlegesen állt. Na de amúgy még azt mondta az államis doki, hogy beutal sebészeti vizsgálatra vagy beavatkozásra. Erre nem mentünk, mert ugye a magánrendelős azt mondta minden jó . Emellett egyébként a lukam is szokott fájni, dugás után főleg, ha több menet van. Lábaim között ahol csak bőr van here meg fenekem közt, ott is be szokott ilyenkor görcsölni. Erre is azt mondta a magándoki, hogy szorongás ha az fáj majd az is elmúlik. Szóval gondolkodom lehet tényleg kellene ez a sebészeti dolog. Ott mit csinálnak? Meg valakinek ötlete lehet hogy mi az isten problémám lehet? Amúgy már nem szokott fájni, csak ritkábban már. És már sokat lógnak a helyükön, mint régen, csak furcsa pozíciókban,mint fentebb írtam. Remélem érthető és nem túl zavaros a dolog. Köszönöm a segítséget.
2020. márc. 29. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell sebészeti vizsgálat az UHG bőven elég, de abban igazuk van lehet pszichoszomatikus eredetű a gond - azaz a stressztől, "rágörcsöléstől" érzed.

Dugás után meg sok mindenkinek fáj, azért az csapkod közben jobbra-balra :)

2020. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit leirtál mind normál dolog.Nem orvos hoz kellene szaladgálni,hanem mindent elolvasni,amit a férfiak nemi szervéről tudni kell !! Sebészeten ugyan azt csinálják,amit az urológián.Nem fognak ott egyből megműteni.

Az állami,meg a magán doki is tudja,hogy itt semmi probléma,de azért mondtak valamit,ha már felkerested őket.

A sebésztől is ugyan azt fogod hallani.

Ha lhet azért várjad meg amig le cseng ez a járvány .

2020. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval normális, hogy 20 év után, full megváltozik a herém és először hónapokig fáj / összeszűkül, amikor meg leenged, az eredeti állapotához képest az egész össze van szottyadva?
2020. márc. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!