Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 évesen még nem kezdett el...

17 évesen még nem kezdett el nőni a péniszem, mi állhat a háttérben? Többi lent.

Figyelt kérdés
A péniszem körülbelül akkora, mint egy 10 éves fiúé, hosszúságra és vastagságra is. (Egyszer mértem, alulról épphogy megközelíti a 10 cm-t). Fitymaszűkületem van, a és a makkom erekció során mindig gyulladt állapotban van. Ez lehet összefüggésben a növekedés hiányával? A jelenlegi helyzetben tudok szakemberhez fordulni? Mi más okozhatja még a genetikán kívül hogy nem kezdett el növekedni? Tudom, általában ilyenkor csak nyugtatgatnak mindenkit, hogy a méret nem számít, de én most konkrétan a lehetséges okokra lennék kíváncsi, a válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 9. 10:43
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%

Ezt csak szakorvos tudná megmondani, természetesen lehet genetikai, de lehet higiéniai oka is. Azt gondolom, hogy ezzel simán el kellene vállaljanak urológián.

Azt nem tudom megmondani így, hogy ennyi idősen fog-e még tovább nőni, vagy ez a probléma okoz-e keringési eltérést és azért ekkora, emiatt is lehet, az alapproblémát mindenesetre meg kell oldani.

2020. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2020. ápr. 9. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minaz hogy erekciókor gyulladásban van mindig? Ezzel korábban miért nem mentél még orvoshoz?
2020. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az*
2020. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig sajnos nem realizáltam, hogy ez egy súlyos probléma
2020. ápr. 9. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát most augusztusig nem is fogsz tudni.


Szerintem fitymaszűkűleted van simán.

2020. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is a fitymaszűkület miatt fáj a makkod, ennek viszont szerintem semmi köze a méretéhez/növekedéséhez.

12.9 cm az átlag állítólag, tehát a 10 cm mèg használható kéne legyen.

2020. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Urológus orvosnak meg kellene mutatnod. Nézz utána a neten, hátha van olyan orvos aki online is dolgozik. Bőrgyógyász van, aki online rendel pl
2020. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
31%
.
2020. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!