Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi betegséget el lehet úgy...

Nemi betegséget el lehet úgy kapni ha az ember nem feküdt le nővel?

Figyelt kérdés
Most ez lehet hülye kérdés, nem értek hozzá, de már vagy három napja viszket valamiért odalenn, és még sohase voltam senkivel, szóval nem volt kitől elkapni bármit is. Ezért érdekelne hogy nemi betegséget máshonnan is be lehet szerezni, vagy csak szex útján? Illetve van rá esély hogy ez nem betegség csak befülledt vagy ilyesmi?

2020. ápr. 10. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

El, persze, gondolj csak a szifiliszre.

Lehet begombasodott

2020. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A nemi betegség ugy hangzik mintha legalább csak HIV pozitiv lennel. :D

Igen, lehet valami gomba, vagy akár baktérium is. Elég ha a p.cs.d oda ér valami xaros ülőkéhez, vagy piszkos kézzel fogdosod magad. Esetleg a fürdőszobában is elkaphattad, akar otthon is ha anyádnak van valami baja odalenn.

2020. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El, pl, ha férfival feküdt le.
2020. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzest bárhonnan össze lehet szedni. Én nem is tudtam, hogy létezik ilyen, szóval a nemi betegség az más kategória meg annak súlyosabb tünetei vannak pl furcsa váladékozás, fájó vizelés, gyulladásos tünet nemi szerven stb.
2020. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nemi betegséget,és a nemi szerv betegségeit nem kell össze mosni.Egy sima baktérium betegség,vagy gombás,még nem nemi betegség.
2020. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
el lehet. Sokmindent és sok helyen. Ha van valami problémád, akkor doki.
2020. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Állva is lehet, térdelve is...
2020. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemi betegséget el lehet kapni bár hol wc ha koszos vagy fertőzött ült előtte rajta de lehet gombásodás is menj el a bőr és nemi gondozóba inkább ott biztosan meg állapítják és írnak rá valamit.
2020. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
el hát, úgyis ha a lány nem szexelt fiúval, de semmi más se történt. mint én! Chlamydia 13 évesen!....
2020. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!