Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől vannak piros foltok a...

Mitől vannak piros foltok a makkomon?

Figyelt kérdés
Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy már többször előfordult az, hogy szex után piros foltok jelentkeztek a makkomon. Eddig nem nagyon tudtuk a párommal hogy mégis mitől lehet ez, de a hétvégén kicsit jobban utánajártunk.. Péntek este egy nagyon erős illatú tusfürdővel mostam (Denim) meg, majd bő vízzel leöblítettem. Majd ma jött az, hogy szexeltunk. Először gumi nélkül történt, addig semmi bajom nem volt. Majd közben felkerült a gumi, aminek hatására lelankadtam, elkezdett fájni a makkom pereme és megint tele lettem piros foltokkal. Múltheten szombaton történt az aktus gumival és utána szintén pöttyös lettem, de 5 nap alatt elmúlt és aznap is az erős illatú tusfürdővel mostam. Érdekes, hogy egész áprilisban gumi nélkül szexeltunk és semmi de semmi bajom nem volt. Mi a franc lehet ez? 21 éves vagyok

2020. máj. 17. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A tusfürdőből maradt a makkodon,és a gumival reakcióba lépett a maradék.
2020. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezzel mit lehet csinálni? De ha utana lemostam a tusfurdot, akkor is rajta maradhat?
2020. máj. 17. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy csak ezzel a tüsfürdővel lesz ez.Próbálj ki másikat!

Vagy erre a gumira allergiás vagy.

2020. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba. Vegyetek rá Canesten-t, párod is használja 3 napig. Addig ne szexeljetek. Utána próbáljátok ki a latex mentes gumit, az nem okoz allergiát.
2020. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen illatosított szarokat ne tegyél rá. Csak bőrkímélő tusfürdővel tisztálkodj. Én már csak tudom, mert beleestem én is hasonló csapdába. Annyi a lényeg, hogy szappan és illatanyagmentes legyen. Aztán én a helyedben körömvirág, vagy aloe vera krémmel kenegetném.
2020. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!