Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek fitymaszükület ellen?

Mit tegyek fitymaszükület ellen?

Figyelt kérdés

Most nemrég vettem észre, hogy szűkületem van, kisebb koromban is mindig használtam rá krémet, egy idejig jó is volt, de most megint ez van.

Van vmi megoldás, hogy elkerüljem a műtétet? Ha nincs, akkor a műtét milyen hoszú, fájdalmas?


2020. máj. 19. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Te nyomorult 10ik agyhalott selejt!!Nem miattam fog majd elmenni!!!Azért fog elmenni sebészetre mert ezen túl kell majd esnie.Én csak azt írtam le amit velem csináltak és hogy ne parázzon nem nagy dolog.Neked viszont tök mindegy mert biztos nem voltál és nem fogsz rászorulni mert egy selejt vagy akinek pöcse sincs csak osztja itt az észt.De nyugodtan írd meg privatban az elérhetőségedet és megbeszéljük személyesen
2020. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát ne haragudj kedves 11es de a nagy fészkes semmin kívül nem tudom mit írtál le! A kérdező meg nem azért fog elmenni ha egyáltalán elmegy, mert túl kell esnie, senki nem azért megy el hanem azért mert motivációja van. Na most ez amit te ide leirtál ez eddig nem más mint puszta értelmetlen szidalmazás meg vagdalkozás. Ennyi energiával simán leirhattad volna már az orvosod nevét, hol rendel meg hogy mit csinált veled. Leirtad? Nem. Akkor? Segitettél bárkinek is? Nem! :D
2020. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg érdekes hogy sok kérdésnél latom mindig van 1 megmondóember, aki mindent jobban tud és meghazudtolja azt aki átesett rajta. Apámnak évekkel ezelőtt v8sszér jött ki a lábán és a sebész háziorvos a rendelőben azt mondta hogyha akarja helyben megcsinálja neki a műtétet, mert még nem volt annyira kiterjedt. Aztán pár évvel később kórházban kellett műteni, 3 napig bent feküdt.


A kérdezőnek csak egy bőrdarabot kell kivágni, aztán összevarrni, nem lesz nagy hercehurca körülötte, mert nem nagy dolog....

2020. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%

Aha... helyben...a rendelőben.....

Meg csak egy bőrdarab......


Gyerekek, más farkával mindig könnyebb verni a csalánt olyan könnyen beszéltek, átélni nem mindenki éli át ugyanazt és ugyanúgy, az esti mesét meg köszönjük. Épp elég kérdésnél látni hányan beztak rá arra hogy hittek az itteni tanácsoknak mind a fórumon mind privátban! Tényeket kéne talán írni nem mendemondákat!

2020. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
#14, de most mit vársz? Azt hogy bemegy a szakorvoshoz és hónapokig fogja hívogatni meg nézegetni hogy van e változás? Nem fogja az orvos húzni főleg ha súlyos! És ha úgy van akkor pár napon belül meg is csinálja, de nem lesz orvosi stáb meg altató orvos😂😂😂 Ahogy már irta az egyik válaszoló kb fél óra!
2020. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Az előbb még csak pár perc volt...... (#5)
2020. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%

Jóatyádnak meg ott helyben... (#13)

Bár ha ott helyben megcsinálták neki a rendelőbeb azt a visszeres műtétet, 3 év múlva meg azért kellett műtteni mert kiújult neki?

2020. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem csináltatta meg helyben apám, mert félt, de akkor még nem volt vészes a visszére. Aztán pár évvel később megbánta, mert nagyműtét lett belőle.
2020. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudjátok a baj ott kezdődik hogy feltesznek egy csomó fitymaszűkületes kérdést...és mindenki még a kommentelő is csodára vár hát nem ez nem így működik és nem így kell megoldani.A problémákat kezelni kell és nem itt!a fitymaszűkület és a hülyeség nem itt oldódik meg idegen emeberek hozzászólásaitól tanácsaitól.Erre vannak emberek akik tanultak és dolgoznak azért hogy segítsenek.Aki úgy érzi hülyeséget írtam kritizáljon nyugodtan leszarom nem pocsékolom az időmet holmi taknyos megjegyzésekre tovább...mindenki szenvedjen azzal amilye van,írkáljon mindenki amit akar,hátha attól rendbejön az élete és talán mindenki fitymaszűkülete megoldódik a sok jótanáccsal és tapasztalattal
2020. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!