Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megmenthető lett volna Czibók...

Megmenthető lett volna Czibók László ?

Figyelt kérdés

Én követtem a videó blogját. És olvastam hogy sokan kritizálták (és parodizálták) hogy mennyire vörös a feje és magas a vér nyomása rengeteg videója alatt. Ennek ellenére gondolom semmit nem tettek érte. Legfőképpen nem tudom hogy a párja tudott róla és tettek a lépéseket az egészség megőrzése érdekében. Mennyire függ ez össze a kokszal ? Mennyit kokszolt Laci ? ( Ha kokszolt) És az utolsó éveiben ?

Gondolom ismerősöktől is kaphattak hasonló intő visszajelzést.


Helyre állítható lehetett volna teljesen a vér nyomása ?


Nekem ez egy elég nagy hibának tűnik hogy szedte táplálék kigészítőket, vitaminokat stb, de a vérnyomására nem figyeltek fel. De mondom ez is csak a feltételezésem, lehet tudatában volt vele és tett is ellene.


Ti mit gondoltok ?



2020. máj. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag 10en éves kora óta magas vérnyomása volt, meg születesenel szív problémák voltak, kisebb szív műtét is egy éve? Szedett vernyomasa gyógyszert. Nem élt együtt a barátnőjével, nem tudom mennyire volt szoros a kapcsolatuk. Talán egy kicsit öntörvényű, saját feje után menő volt ezért mondhatták is a vörös fejre utalásokat nem hiszem hogy leállt volna mindennel. Kokszrol semmit nem tudni nyilván, ezek a fehérjeporok hosszútávon se biztos hogy jót tehettek nála, ki tudja? Sok a kérdés, kevés a válasz
2020. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Az átszállítását se értem, meg hogyan hogy nem tudták elállítani a vérzést a mai világban? Endoszkóppal is égethettek volna eret. Egy igaz kataktert és jó embert vesztett világ :(
2020. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos, jóval rosszabb volt az egészségi állapota, mint amiről én tudtam, nem is agyvérzésben ment el, hanem a keringése nem bírta. Ami a sportolóknál általában probléma, szívének bal fele megnagyobbodott, már csak 25%-on működött, emellett összeomlott a keringési rendszere – mondta a barátnője a Blikknek.

László ritmuszavarral született, amit egész életében kezeltek, egyszer újra is indították a szívét. Az orvosok előttem is ködösítettek a valódi állapotáról: amikor a mentő megérkezett hozzá, már le volt bénulva a bal oldala, a beszédközpontja is sérült, sőt, valószínűleg a hallása is károsodott. Valószínűleg nem akart így élni, sajnálom, hogy így döntött, mert nekünk nagyon hiányzik. Azt bánom, hogy nem tudtam elbúcsúzni tőle, az utolsó telefonbeszélgetésünk arról szólt, ki hogyan aludt” – mondta a gyászoló Georgina.

2020. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!