Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Száraz makkra és fitymara ezt...

Száraz makkra és fitymara ezt rászabad kenni?

Figyelt kérdés

[link]


Most amúgy hidratáló testápolót használok, kiderül mennyire hat, aztán ha nem vállna be kipróbálnám az aloe vera hidratáló krémet, de nem tudom, hogy azt szabad e rákenni. Elvileg tartósítószer meg színezőanyagmentes és lehet érzékeny bőrre is kenni.



2020. máj. 29. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Viszont a száraz makk lehet gombásodás tünete is.

Attól függ mióta áll fenn a probléma.

2020. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem elég érzékeny a bőrőm, például a baba tüsfőrdőtől és az Axe-tól is viszketek fürdés után.

Olyannal fürdők ami glicerines és nem tartalmaz illatanyagokat, na az bevált.

A száraz péniszre meg ajánlom a kókuszzsírt, bioboltban lehet kapni, illatanyag mentes, még főzni is lehet vele.

Tusolás után kend be vele a makkod, de az egész farkad is lehet, pár nap alatt rendbejön.

De a neogranormont hanyagold, mert az nagyon szárít, és még irritálni is fog.

2020. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok sületlenséget hordtak neked össze itt a gyógyszerileg is bevizsgált kenőcsökről.A Neogranormon (régi nevén "popsi " kenőcs ),már 40 éve nagyon ismert volt.Ettől még senkinek semmije nem nőtt össze.Alapjában 1 zsirosabb kenőcs,amit a pelenkából nem könnyen lehetett kimosni sem.Ezért a pelenkába az" Ágnes" betétet is használták.Nagyon sok baba krém van forgalomba .Ezek zöme kozmetikum.De még mindig ott van a múltban használatos kék-fehér

csíkos baba krém.90-100 éve is voltak ilyen problémák.Tanáról nem szaladgáltak a városba kenőcsért.Ott volt a savmentes disznó zsír.A Neogranormon éppen hogy nem szárit.Az egyik legjobb ami ide használatos . Körülmetélés után is ezt javasolják az orvosok,többek közt.

2020. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem rég volt műtétem, az orvos a neogranormont ajánlotta, ha nagyon száraz lesz a makk és zavar.
2020. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Na hát az a helyzet, hogy a testápoló egyenlőre jónak tűnik, de azt is egy nap legalább 2x kell. Illetve kipróbáltam az aloet, de ilyen nem szokványos hatást vált ki így inkább nem használom. Meg úgy alaljáraton, ha csak minimálisan lenne száraz nem zavarna, de mikor ilyen roh**** sz****r érzés is társul mellé, kb felkötném magam legszivesebben. Még amúgy lehet meg fog valaki kövezni, de van egy neogranormonos baba krémem is, ez meg nem hámosítja be elvileg:

[link]

Így ezt használnám a testápolóval felváltva.

2020. máj. 30. 18:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálam a mandulaolaj vált be.
2020. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Másnak is ajánlottam, ugyan ebben a kategóriában (neki tusfürdő szárította ki), megvette, kipróbálta, és leírta, hogy bevált:

A DM-es Balea saját márkájú Körömvirág kenőcsöt. (ár-érték arányban a legjobb)


[link]


Vazelin alapú krém, kifejezetten érzékeny, száraz bőrre, intim részekre is.

Aloe Vera is lehet jó. De nem akarlak rábeszélni semmire.

2020. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Most ezzel a testápoló és baba krém kombinációval próbálkozok. Meg rájöttem igazából, ha kiszárad nem is a makk annyira, inkább a fityma, de akkor tör elő a kellemetlen érzet. Aztán már parázok, hogy ha nem jön rendbe akkor körül kell metélni, vagy ilyesmi :(
2020. máj. 31. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!