Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben elpattanha...

Maszturbálás közben elpattanhatnak erek vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában előfordult elég sokszor hogy mikor elélveznék az agyamban egy ponton nagyon erős fájdalom lesz, ettől le is áll, bár azért mindig befejezem később, akkor már annyira nem jelentkezik. Most újabban ez a fájdalom átment a bal alsó bölcsességfogam környékére. Sajnos rég nem szexeltem, így nem tudom akkor jelentkezne-e. Bár nagyon régen 1 vagy 2 alkalommal előfordult de nem tulajdonítottam jelentőséget neki. Most meg nagyon sokszor van. Ez mitől lehet, elpattannak erek vagy felmegy a vérnyomás vagy mi?
2020. jún. 2. 09:56
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
51%
Vérnyomást érdemes lenne megmérni.
2020. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó szokott lenni akárhányszor mértem.
2020. jún. 2. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolom ,hogy maszti közben valaki is a vérnyomását mérné.

De ez a szexre is vonatkozik.

2020. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az agyban biztos hogy nem.
2020. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem menne fel a vérnyomásod,kemény merevedésed sem lenne .
2020. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maszturbálás közben a hidegebb levegő a legjobb,mert az erek össze szűkülnek, de ha nem válik be, akkor ez inkább kardiológiai probléma.
2020. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!