Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék a részleges...

Mit tehetnék a részleges fitymaszűkletemmel? Van rá otthoni megoldás?

Figyelt kérdés
Részleges fitymaszűklettel rendelkezem ami annyit takar, hogy lankadt állapotban feljön a bőr hiba nélkül, de merev állapotában csak félig tudom felhúzni. Ugye ez még nem az a fajta amit azonnal körül kéne metélni és lehet rá otthoni modszer. Most azzal probalkoztam, hogy meredt állapotában felhuzom addig míg nem érzek fájdalmat és igy vagyok a kádban kb fél órát. Ha ezt naponta elvégzem akkor eltudok érni a fitymámon olyan változást, hogy ki táguljon? Mi a véleményetek? Urulogushoz nem merek elmenni, de ha ez sem valtoztat nem lesz más lehetosegem

2020. jún. 6. 20:20
 1/6 anonim válasza:
87%

Szia!


Tanácsolom, hogy urológushoz mindenképpen menj el. Hidd el,

nem nagy dolog. :) Én is voltam régen, nekem is hasonló problémám volt, aztán kiderült hogy rövid fékem van. Volt egy kis műtét és ennyi, semmi metélés nem volt. Azért is érdemes elmenni, mert házi módszerekkel ilyesmit szerintem nem érdemes kezelgetned. Mellesleg a szexuális dolgoknák is akadályozni fog és lehet rosszabb lesz később.

2020. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%

Most őszintén segítek neked.

Tudom félsz a műtétől én is féltem ezért nem is mentem alá.


Szóval 4-5 éve nekem is olyan volt a péniszem hogy mereven nem jött fel teljesen és én otthon kezdtem el a meleg víz alatt szép fokozatosan húzogatni ,merev állapotban is kezdtem fokozatosan húzogatni és lankadt állapotban úgy tettem be a nadrágomba hogy fel volt húzva szinte mindig fel volt húzva , elsőnek kellemetlen volt amikor hozzáért a ruha de 1 hónap után már nem éreztem semmit.


A lényeg hogy kb 1-2 év múlva már merev állapotban is teljesen hátra tudtam húzni annyira hátra tudom húzni hogy a fitymám már teljesen ki simul mint egy egészséges pénisz.


Műtét nélkül is meglehet még menteni a péniszed csak türelem kell nem fog 1-2 hónap alatt teljesen fel húzodni állva minimum fél év kell ,ha minden nap fokozatosan óvatosan húzogatod állva minél jobban felhúzva akkor eltudod kerülni a műtétet.


Sok sikert.


Nekem már semmi gond nincs a péniszemel a fitymafékem is tökéletes nem feszül nem okoz problémát.

2020. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat az elsőnek: Félek az orvosi dolgoktól is és cikinek gondolom így a családi körben is ezt, hogy ha megtudják. Nem nagyon szeretném ezt elmondani otthon.


2. Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod, igy vilagos, hogy nekem is sikerulhet csak elegge sok idobe fog telni. Meglátjuk mi lesz belőle, lehet ráfogom szánni magam még is az urulogusra,hátha legalabb valami kenocsot feltudok vele irattatni ami felporgeti ezt a folyamatot, mert most lett barátnőm és hát ez igy nagyon kellemetlen

2020. jún. 6. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha így mész az urológushoz, hogy "hátha" tuti csalódni fogsz. De lefogadom ide a gyakorira is úgy jöttél, hogy "hátha" kapsz valami első ránézésre okosnak tűnő de a gyakorlatban teljesen hasznavehetetlen tanácsot látatlanba mint ez a melegvizes amiről simán kiderült hogy nem mindenkinél válik be, van aki a sürgősségire került miatta és az anyja itt korholta teljesen jogosan a felhasználókat hogy miféle tanácsokat osztogatnak!

Az urológushoz meg elsőnek semmi esetre se mennék ha újrakezdhetném. Egyrészt, most nem hiányzik egy koronavírus fertözés amit ott szedhetsz simán össze, meg aztán mindenki akárhogy is szépíti, de siralmas állapotban van a magyar egészségügy, és ez csak rosszabb lesz. Előtte tájékozódj, de erre vannak megbízhatóbb emberek is akik felvilágosítanak a lehetőségeidről, jogaidról mielőtt elmész és lősz egy bakot magadnak az urológusnál, aki úgyis csak körül fog metélni, mert ma már mást aligha csinálnak pláne esztétikusan!

2020. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
87%

#4 koronavírus 😂😂😂

Hol élsz te ember már lejárt lemez nincs már vírus meg amikor volt akkor is Magyarországon nagyon kevés volt 1-a 14 ezerhez hogy elkapd azt a vírust vagyis k..rva szerencsétlenek kell lenned hozzá.


Annyi a esélye hogy elkapd a koronavírust minthogy kimész a utcára és eltalál egy meteor.

2020. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5#hááát mondjuk, lehet, hogy lesz második hullám, mert nyílik minden, vírus az van, csak kevesebb
2020. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!