Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másfél éve nem múlt el az...

Másfél éve nem múlt el az enyhe herefájdalom?

Figyelt kérdés

Barátnőm petting közben véletlen megtérdelte a jobb herémet. Kis ütés volt, mégis úgy talált el, hogy pár napra rá orvoshoz kellett mennem. Ultrahangos vizsgálaton mellékhere gyulladást állapítottak meg(nem értem ütéstöl hogyan lehetett). Nade beszedtem az előírt antibiotikumokat és nem múlt el. Elmentem egy másik urológiára ott is ultrahang, tumormárkerek stb. Azt mondta a doktornő, hogy látszik, hogy kapott egy ütést, de semmi komoly. Közben ezen az urológián kiderűlt, hogy chlamydiám van szóval a doktornő erre koncentrált. Beszedtem a gyógyszereket a chlamydia tesztem negatív lett és elkűldtek. Nekem meg továbbra is enyhén fájt a jobb herém. Eltelt lassan 1 év és még mindig fájdogál.

Azért írom, így mert ez egy tompa fájdalom amit nem is érzek állandóan. Ha épp úgy ülök, fekszem akkor nem fáj. De nem találtam olyan poziciót amire biztosan rá tudom mondani, hogy na ebben a pozicióban sose fáj. Van, hogy fáj ülés közben, akkor felkelek és elmúlik. Van, hogy állok egy helyben és elkezd fájni, akkor ha leülök és elmúlik. Talán annyit tudok még mondani, hogy sűrűbben járok vizelni amióta ez van. Szex, orgazmus teljesen rendben van.

Egy nem urológus, de orvos ismerősöm azt mondta, hogy lehet idegbecsípődés.

Jövő héten fogok visszamenni az urológiára, de gondoltam felteszek előtte egy kérdést, lehet volt valaki hasonló helyzetben.



2020. jún. 11. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Fuu hát én nem értek hozzá, de lehet valami pontosabb orvosi képalkotó diagnosztikai eljárás kéne mint az ultrahang. MRI, CT, PET, bár ezek meg nem tudom lágy szöveten való elváltozást kimutatnak-e, illetve lehet e vele, CT,PET pedig radioaktív sugárzásos, az meg herére káros. Sajnos nem értek hozzá, de lehet egy olyan magán kórház ahol vegeznek diagnosztikat komolyabb eszközökkel, lehet az kimutat valamit. Szerintem biztos történt valami olyan mikro repedés, sérülés benne ami nem tudott maradéktalanul meggyógyulni. Én például egyszer csontig bevágtam véletlenül kasza élezés közben a mutató ujjamat, nagyon nehezen fort össze, a mai napig látszik a heg, és néha ugyanígy látszólag véletlen rendszerességgel belenyilal egy szúró fájdalom, pedig ennek a balesetnek lassan már 6 éve. Hallottam olyat hogy valakinek egy sérülés után a helye újra-ujra megfájdult légnyomás vagy hőmérséklet valtozasnál.
2020. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell magánorvos. Ugyanazok a vizsgálatok TB-re is mennek. Végeztesd el ezt az idegbecsípődést érintő vizsgálatot is.
2020. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy keress fel egy magán orvost.
2020. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy mind a két hely egy magánrendelő volt.
2020. jún. 12. 14:33
 5/8 anonim válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy végül mi történt? Mi lett a megoldás?
2022. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismételten nem találtak semmit. Úgyhogy egy idő után nem foglalkoztam vele mostanáig. Most elkezdtem konditerembe járni és 2 hónap kondizás után felerősödött a fájdalom. Szóval most megint el fogok menni egy urológushoz.
2023. márc. 21. 20:14
 7/8 NTBS ***** válasza:
Sajnos nem tehetsz mást mint orvoshoz mész ismét.
2023. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet herevízsérv, ami az ütődés okozta heretrauma után alakult ki?
2023. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!