Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális,hogy a fanszőrzetembe...

Normális,hogy a fanszőrzetemben ennyi idősen találok ősz szőrszálakat?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak egy két szőrszálról van szó

38/F



2020. jún. 11. 18:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#10: Most írom, hogy valamire jó, figyelj jobban! Amúgy huszonéve vagyok az, két hete voltam egy komolyabb üzemorvosin, EKG, labor meg minden rendben!
2020. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az egy jó dolog, hogy el vagy hízva bármilyen szempontból is pozitívnak ítéled meg a dolgot, akkor hajrá.
2020. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ősz hajszálak jönnek és mennek... Legalábbis én a fejemről tudok nyilatkozni, nekem csak időszakosan jelentkeznek ősz hajszálak, néha több van - 4-5 darab - aztán eltűnik és évekig egy szál se. Szóval no para.
2020. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Akkor érdekes egy fejed lehet akkor mert én még embert nem láttam akinek eltüntek volna az ősz hajszálai maguktól
2020. jún. 26. 03:23
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
Akkor tényleg érdekes, de mivel akárkivel tárgyaltuk már ezt a témát a környezetemben, legtöbben hasonlóról számoltak be esetükben, így eddig nem gondoltam szürreálisnak.
2020. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Jelentkezz a Loreal-nál még a végén orvostudományi csoda lesz belőled meg a társaságodból

Ha valaki leőszül az ősz is marad, ilyen nincs, hogy eltűnik az ősz hajszál max ha festeted a hajad,ez sajnos a stresszel meg a korral együtt jár vagy mindkettővel

2020. jún. 27. 18:15
 17/27 anonim ***** válasza:
32%
Az ősz hajszál is képes hullani, de alapvetően nem fognak eltűnni az ősz hajszálak. Szóval amit írogatsz erről, hogy mindannyiótoknak eltűnt, az egy baromság. Egy esetben nem. Ha elkezdtetek kopaszodni.
2020. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ja jó, te jobban tudod, mit tapasztaltunk. Biztos benéztem a barna hajamon a teljes hosszában fehér hajszálat. Meg ötig nem tudok számolni, hogy megállapítsam, hogy most van öt, aztán meg egy se. A tudomány is már elérte a határait, mindent tud, új dolgot biztos nem fognak már felfedezni, amit eddig megállapítottak, az örökérvényű.

Kicsit másképp fogjuk fel a dolgokat, én ha tapasztalatot kérdezek és valaki egy nekem szokatlan dologról számol be, akkor nem megkérdőjelezem a tapasztalatát, hanem pont hogy onnantól nyitottabban gondolkodok a tárgyról. Persze ha valaki n-el írja le, hogy egyelőre... :D

2020. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

"Biztos benéztem a barna hajamon a teljes hosszában fehér hajszálat. Meg ötig nem tudok számolni, hogy megállapítsam, hogy most van öt, aztán meg egy se."


Biztos benézted, ha egyszer ott van ősz hajszál az nem tűnik el, hanem akkor biztos kihullik azért tűnik el

Az ősz hajszál kb kétszer vastagabb és erősebb a normál eredeti hajnál kizárt, hogy "eltűnjön" vagy visszaforduljon


"A tudomány is már elérte a határait, mindent tud, új dolgot biztos nem fognak már felfedezni, amit eddig megállapítottak, az örökérvényű."


Azért még pár dolog hátravan pl:


- az öregedés megállittása vagy visszaforditása

- a rákból,az AIDS-ből való kigyógyulás

- a tüdőfibrózisból való kigyógyulás

- a halottak feltámasztása

- a skizofrénia és a pánikbetegségből,depresszió, egyéb fóbiákból való teljes kigyógyulás

- a tolószékes nyomorékok két lábra való állása

- az új beültethető belső szervek kifejlesztése

- vágás és heggmentes teljes rekreáció műtétek után

- a jelenleg véglegesen elkopott-kisérvesedett porcsejtek teljes regenerálódása

- a cukorbetegségből való teljes kigyógyulás

- a hajhullás megállittása és a haj visszanövesztése,esetenként az őszülés teljes megállittása és visszaforditása

- a ráncok, lógó arcbőr májfoltok,striák végleges eltüntetése

- a vakság,a szemüvegesség megszüntetése

- az impotenciából való kigyógyulás

- az epilepsziából való kigyógyulás

- a krónikus szapora pulzusból pacemaker nélküli magas pulzus visszaállíttása a normál pulzus szintre

- a krónikus derékfájás meggyógyítása

- a reflux megszüntetése beültetett idegentest nélkül

- a láb keringésének helyreállittása gyógyszeres kezelés nélkül

- a magas vérnyomás végleges megszüntetése

- a fogszuvasodás és fogvesztés végleges megállítása


Ennyi most így ennyi jut eszembe hirtelen,ezek mind gyógyíthatatlan betegségek még az orvostudomány számára jelenleg is.

Szóval ilyet kijelenteni, hogy "nincs már hova fejlődni mert elértük külső határainkat" azért az igen nagy butaságra vall már elnézést


És hol vagyunk még az orvosláson kívűl a modern nagyteljesítményű űrkutatástól például...sehol, miközben hülyére mérgezzük azt a egyetlen lakható bolygót amiben élünk.

A modern kori iparosodással csak 200 év alatt a természet évmilliók alatt megalkotott munkáját tettük és tesszük jelenleg is tönkre ezzel magunk alatt is vágva a fát

2020. jún. 28. 03:27
 20/27 anonim ***** válasza:
50%

Tehát nem ment át az, hogy rajtad ironizálok a tudomány örökérvényűségével... Akkor értelmezem: azt állítod, hogy a tapasztalatom baromság, mert örökérvényű igazság, hogy az ősz hajszálak csak kialakulnak, vissza nem alakulhatnak. Tehát az elképzelhetetlen számodra, hogy egyszer kiderüljön valami más, hogy valamit esetleg felfedezzen a tudomány.

Erre most mégis beismered, hogy valóban van miben fejlődnie a tudománynak? Érdekes...

Én természettudományi területen vagyok kutató, a szakmámban egyszerűen muszáj megkérdőjeleznünk olyan dolgokat, amiket előttünk igaznak véltek. Ettől tudunk pontosabb válaszokat adni a hozzánk intézett kérdésekre. Talán ezért is vannak a környezetemben olyan emberek, akik hajlandóak észrevenni olyan dolgokat, amik ellentmondanak addigi ismereteiknek. Nem üvöltik asztalt csapkodva (ahogy te teszed itt), hogy az LEHETETLEN és te vagy a hülye, hogy ilyet észleltél.

De ha te meg csak azt tudod elképzelni, amit már kőbe véstek, akkor nem is értem, mi többletet nyújt ez az oldal számodra. Hiszen minden kőbe vésett dolognak utána nézhetsz a neten...

2020. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!