Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális,hogy a fanszőrzetembe...

Normális,hogy a fanszőrzetemben ennyi idősen találok ősz szőrszálakat?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak egy két szőrszálról van szó

38/F



2020. jún. 11. 18:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%
Az ősz hajszálak nem tudnak visszaalakulni.
2020. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20 A válaszoló nem ironizált, hanem kijelentette, hogy a tudomány elérte a csúcspontját

Ezt pedig én nem "asztalcsapkodva" feleltem,hanem akkor kérdem én, hogyha a csúcsponton vagyunk akkor ezeket a pár felsorolt betegségekkel amiket leirtam miért nem tud az orvostudomány még mindig mit kezdeni a mai napig?

Abszolút nem vagyunk csúcsponton sem orvosilag sem sehogy máshogy, van még hova fejlődni bőven szinte minden téren az emberiségnek

2020. jún. 28. 18:21
 23/27 anonim ***** válasza:

Ajaj! Nem tűnik fel neked, hogy a 18 és a 20 is az én válaszom, nem tűnik fel, hogy a 18 teljes első bekezdésében téged fricskázlak? Felülbírálod a tapasztalatomat, meg megmondod nekem, hogy amit iróniának szántam, azt valójában komolyan gondolom... És azt a közhelyet magyarázod, hogy a tudomány fejlődhet! Komolyan dobok egy hátast, különösen hogy leírtam, hogy a szakmám... :D De te még magyarázat után is ragaszkodsz a már eleve nem logikus képzetedhez.

Te mondtad azt valamire, hogy lehetetlen, én meg megpróbáltam rávilágítani, hogy a tudomány állandóan fedez fel új dolgokat. Mert ha te azt mondod valamire, hogy lehetetlen, kb. azt jelenti, hogy semmi esélyt nem látsz rá, hogy ebben újat fedezzen fel a tudomány. Nade az eddigiekből ítélve, ha eddig nem gyúlt fény a fejedben, adjuk fel a reményt.

2020. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23 Így van adjuk is fel, mert már kompletten mostmár az ellentét irod amit eddig irtál

Ne fárasszál

2020. jún. 29. 14:18
 25/27 anonim ***** válasza:
Túlbecsültem a szövegértési képességeidet. Túl összetetten fogalmaztam. Absztrakciós készséget vártam el. Az irónia felismerését vártam el. Hiba volt. Csak összezavartalak. Elvileg 12-13 éves korra teljesen kialakul az iróniafelismerési-képesség. De lehet, hogy ez valakinél elmarad.
2020. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem zavartál össze mert abszolút nem is értem most már, hogy miről beszélsz.

Egy 12-13 éves gyerek meg örül ha feláll a még apró dákója megjön az első megömlése, nemhogy még nekiálljon ironizálni

Esetleg a rossz neveltetésűek mondjuk a cigánygyerekek azok szoktak ironizálni meg szarkasztikusnak lenni 12 évesen

Itt nem azért vagyunk, hogy rosszindulatoskodjunk egymással meg bohóckodjunk hanem azért, hogyha felteszünk egy egyenes kérdést akkor arra kapjunk egy egyenes választ

A "humor" kategória pár oldallal arrébb van, javaslom költözz már át oda és ott fárassz az ironiáddal mindenkit

2020. jún. 30. 04:23
 27/27 anonim ***** válasza:
nekem teljesen ősz a hajam de a fanszőrzetem teljesen fekete .
2020. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!