Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros folt a makkon, aggódnom...

Piros folt a makkon, aggódnom kéne? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Egy ideje már ott van, de nem igazán törődtem vele, mivel nem olyan igazán feltűnő, nem viszket, nem fáj, csak ott van és nem tűnik el, azt olvastam, hogy fertőzés valószínűleg. Szexuális életem egyelőre nincs, egyetlen egy mozzanata volt, ami orális szexből állt tavaly nyáron, de őszintén nem tudom, hogy az előtt már ott volt-e, sajnos nem emlékszem, mióta van meg. Szerintetek otthoni teafaolajas kezelés segíthet, vagy elkerülhetetlen az orvos?

[link]



2020. jún. 14. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne használd a teafaolajat, mert azt nyálkahártyán nem lehet, max párologtatva illóolaj formájában. A makk pedig nyálkahártya.

A fertőzés benned van, nem kívül. Szóval belülről kell kezelni gyógyszerrel.


Egy tippem van, mégpedig az hogy maszturbálás közben erősen verted, vagy nagyon megnyomtad a farkad és a makkodba tolult erősen a vér.


Ha pár nap múlva nem múlik, akkor menj vele dokihoz, de szerintem ez nem fertőzés.

2020. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ahogy a kérdésben írtam, ez nem egy pár napos történet
2020. jún. 14. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen amit az elso is irt...nem volt megfeleloen sikos es erosen gyorsan vertem igy a dorzsolestol lett ilyen..nekem elmult par napon belul magatol
2020. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Kimaradt hogy kend neogranormonnal. Utána várj pár napot hogy elmúlik vagy sem.


Amúgy verni most nem érdemes pár napig sem.

2020. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

No,a kenőcsöt is megírták rá. Egy kis síkositóval masztiztni is lehet,nem kell ahhoz a makkon mozogni a bőrnek.

Ismert már meg a p*csöd egyéb érzékeny részit is.

2020. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!