Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van olyan sok sovány...

Miért van olyan sok sovány fiatal fiú?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy csak nekem tűnik így,de az utóbbi években annyi kórosan sovány tizen huszon éves fiatalt látni és nem arra gondolok aki szegény családból származik és nem jut elég kajához,hanem a tehetősebbek közül is látni van rajta vagy 200.000 ft értékű ruha óra meg drága telefon és mégis 50-60 kilósak sokan.Mi lehet ennek az oka?Vagy régen is sokan voltak soványak?Mikor én jártam középiskolába mindenkin volt egy kis tömeg ha sportolt ha nem.
2020. jún. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát kérdés ki mit néz és lát. Én túl sok kövér fiatalt látok. Ennek rengeteg összetevője van, a genetikán át maga a táplálkozás, no és a sok mentális beteg.
2020. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen is sokan voltak soványak. Sőt. A maiak épphogy elhízottabbak.
2020. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy mire áll rá a szemed.


Van aki túl sok soványat lát, van aki túl sok elhízottat. Én kondizom és rengeteg ott a diák. Szóval én meg azt mondom hogy sok izmosat.

2020. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

régen is sok sovány volt

köztük én is

2020. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is elég sovány vagyok, főként a növés miatt. 3 év alatt több, mint 30 centit nőttem, így mire az adott magassághoz elértem a normális testalkatot, addigra még nőttem 10 centit.
2020. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!