Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki fiatal es nagyon...

Ha valaki fiatal es nagyon sovány es mindegy mennyit eszik nem hizik akkor ő már örökre úgy marad?

Figyelt kérdés
Vagy AZ tenyleg igaz ha majd idosebb lesz akkor majd hizik?

2016. jan. 4. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a jellemzőbb hogy később már vigyázni kell mert könnyebben hízunk, de vannak kivételek.
2016. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan példát, aki meghízott, de olyat is, aki ugyan olyan sovány maradt.

De a lényeg az nem a súlyon van. Nem az a lényeg, hogy nem hízik, akármennyit eszik. Nem azért kell egészségesen enni, hogy vékony legyél.

Hiába nem hízik valaki, annak ellenére, hogy szemetet eszik, a koleszterinje nagyon durva lehet, vérzsír, cukor.... ne akard látni a vérképét. Sajnos van egy ilyen ismerősöm. Chipsen és kólán élt, mert rajta sosem látszódott meg... csak épp az egészsége ment rá.

2016. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván örökölted valakinek a génjeit a családodban. Nézz szét, ki ilyen sovány típus, rajta meg tudod állapítani, hogy később hízott-e, vagy maradt soványt. Mindkettő előfordulhat.
2016. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem feltetlenul, embere valogatja.
2016. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Én pl. 20 éves koromig akármit ehettem, akármennyit. Nem híztam, kifejezetten sovány voltam. Még étvágygerjesztő tablettákkal is tömtek, de semmi.

Utána már viszont kezdtek meglátszani a kilók, végre normálisan néztem ki.

Most 30 felett pedig már kifejezetten oda kell figyelnem!

De egyébként sok osztálytársam volt, aki szabályosan gebe volt, aztán mostanra már szinte mindenki kikerekedett kicsit :)

2016. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A testvérem 30 éves koráig 160 cm melleett 38 kg volt. Utána elkezdett hízni szépem lassacskán és most 105 kg.
2016. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 20 felett vettem észre, hogy jönnek a kilók :D azt hozzátenném, hogy előtte is ettem rendesen de egyszerűen nem tudtam hízni, mindig csesztettek is hogy milyen sovány vagyok.
2016. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40 jörül már könnyebben mennek fel kilók arra is, aki előtte kórosan sovány volt, persze legtöbb ember ilyenkor sem lesz túlsúlyos, csak már nem annyira vékony.
2016. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!