Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy sovány fiú vagyok, aki...

Egy sovány fiú vagyok, aki szeretne egy kis izmot, és szeretne felszedni pár kilót. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék, izmosodni szeretnék, de fogalmam sincs hogy, hogy kezdjek neki, ha még pár húzódzkodást sem tudok megcsinálni. Edzőterembe nem tudok menni, esetleg van valamilyen más megoldás, vagy csak az?

Előre is köszönöm a válaszokat.

16/F



2017. júl. 14. 23:55
 1/5 Szolovjov válasza:
0%
Szerintem hagyd a fenébe, ha genetikailag olyan vagy akkor ez van. Sokmindent nem lehet vele tenni. Örökletes dolog.
2017. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közelben kondi park, streetworkout park?

Vagy csak rendelkezésre álló huzodzkodo tolodzkodo?


Ha tudnál terembe menni eléggé megkönnyítené a dolgokat.

2017. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1es válaszoló egy vesztes. Ne hallgass rá.

Nőni akarsz? Eszel sokat, rengeteget, húst hússal. És elkezdesz edzeni. Lehrtőleg edzőterem, de saját testsúly is jó valamire

2017. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudok húzózkodni, a fekvőtámasz se megy, de attól még súlyzózom, van az a súly, ami a gyenge izmaimhoz passzol :D


Súlyzós edzés, max. saját testsúlyos, ha némi súlyt sem tudsz szerezni, bár nem drága, főleg akkor nem, ha gyenge vagy... S megfelelő étrend, kalóriatöbblet, fehérje. Hús nem kötelező, sok jó fehérjeforrás van. Megfelelő pihenés.

Kezdőként teljes testes edzést nyomj heti háromszor, persze aerob és némi kardió is menjen mellé, 3 edzés túl kevés mozgás egy embernek.

2017. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj negatív húzódzkodást. Az olyan, hogy felszökkensz a felhúzott pozícióba és olyan lassan engeded le magad amilyen lassan csak tudod. Egy darabig ezt csináld és menni fog a rendes is.
2017. júl. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!