Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sovány fiatal, pályakezdő...

Sovány fiatal, pályakezdő férfiak? Ti hogy vagytok, voltatok ezzel a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy vékony alkatú, visszahúzódóbb típusú férfiak hogyan tudnak munkát találni, ha az interjún mindig az az első hogy ezt megjegyzi az interjúztató és az ezzel kapcsolatos blöd kérdéseiből többet tesz fel, mint a munka szempontjából releváns kérdésekből, amely akár a tudást, kompetenciát, rátermettséget vizsgálja. Csak azért kérdem, mert általában az interjú egészére ráteszi a pecsétjét a hangulat szempontjából, és így tuti nem kapom meg az állást, plána ha könnyű fizikai munkáról van szó? Egyszerűen nem értem a társadalomnak a h.ülye képmutatását, hogy "a külső nem számít" blablabla, de amúgy szinte mindenki az alapján ítélkezik.
2019. máj. 7. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nwm tudom en meg olyan helyen nem voltam ahol a külsőt nézték
2019. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, MILYEN állásokra jelentkezel, de ilyenröl még nem hallottam.

VAGY valami kifejezetten maszív méretü emberre szabott állásról van szó (pl. kidobóember), VAGY egyéb hiányosságaid vannak, csak ezzel mentegeted magad.

Általános tapasztalat, hogy aki azon hözöng, hogy a kinézete miatt nem veszik fel, meg az, hogy nem a külsö dönt, azt képmutatásnak tartják, azoknak emberileg vagy/és szakmaliag igen komoly deficitjük van, és az az oka a sikertelenségnek!


De javaslok egy nagyon egyszerü tesztet: nézd meg, hogy hozzád hasonló alkatú emberek mind munkanélküliek-e,mert ha nem, akkor nem helytálló a feltételezésed! (És egyértelmüen nem az!)

2019. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Fizikai munkára laklamatlan vagy, de lehetsz bkv ellenőr
2019. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!