Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ideiglenes lúdtalp betéttel...

Ideiglenes lúdtalp betéttel lehet futni?

Figyelt kérdés

Ha próbáltam nem igazán fájt utána semmim, de nem tudom hogy ez hosszabb távon káros -e.

Minden esetre napi 1-2 órát sétálok a betétben az segít kifejteni a hatását igaz?



2020. jún. 24. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az az ideiglenes lúdtalp?

Orvostechnikai boltokban lehet kapni lúdtalpbetétet, nem kell már hozzá orvosi kivizsgálás vagy recept mint régen

2020. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges, hogy ugyanarra gondolsz, bementünk egy ilyen "ortopédiai segédeszköz?" (pontosan nem tudom) boltba ott adták azzal, hogy 2 hónap múlva ha visszaviszem csináltathatok személyre szabottat.

De a kérdésem lényege, hogy ebben vagy akár a személyre szabottban lehet-e futni vagy az csak árt, amíg esetlen meg nem gyógyul a talpam (ha az még lehetséges 17f )

2020. jún. 24. 01:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lúdtalpas vagyok már gyerekkorom óta, nem durván csak kicsit

Csináltattam én is személyre szabott betétet, úgy elrontották, hogy csak fájt benne a lábam

Viszont a boltban kapható parafa lúdtalpbetéttől nem fáj a lábam

Meggyógyulni szerintem nem lehet a lúdtalpasságból, mindig viselni kell a cipődben a betétet

2020. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért fáj a személyre szabott lúdtalpbetét az elején, mert a bokasüllyedésed miatt a megfelelő ponton nyom, ez által fejti ki a hatását, hogy a tartásod, a bokádban és a lábfejedben a csontok visszarendeződjenek a normál állapotba.

A futást pedig nem tudom, de én megkérdezném a a dokit.

2020. jún. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normál parafa betéttel lehet futni
2020. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!