Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok koncentrálni,...

Nem tudok koncentrálni, kiesnek pillanatok, jól meg néztem, azt hittem a bői mosdóba megyek be, de mégsem, fontos pillanatokra sem tudok koncentrálni, volt hasonló valakivel?

Figyelt kérdés
Folyamatosan depresszív hangulatban vagyok, és folytogat a sírás, ezen kívül nagyon könnyen elfáradok. Segítsetek kérlek.
2018. jún. 6. 12:34
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, vagy szakember. Én kimerültségre, túlterheltségre, kiégésre tudok gondolni első körben. Lehet, hogy túlvállaltad magad, vagy nagy a nyomás a munkahelyen?

A látszólag ok nélküli sírás ismerős tünet. Feleségem a munkahelyi zűrök miatt jutott kisebb válságba, és épp ez volt az, ami miatt egy profi lelkigondozót kerestünk. Kezdődő depressziója volt, de gyógyszer nélkül, néhány beszélgetés és átrendeződés után elmúlt.

Ha nem látsz ilyen magyarázatot, vagy ha a tünetek erősödnek, tényleg fordulj szakemberhez, első körben talán háziorvoshoz!

2018. jún. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!