Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here mérete mennyivel csökken...

Here mérete mennyivel csökken ha fokozódik a viszeresség?

Figyelt kérdés

Here viszerem van 2 éve diagnosztizálta az orvos. Néha faj de jellemzően csak akkor ha melegebb az idő nem tudom mennyire van összefüggésben, egyébként panasz mentes.

Mondta az orvos hogy akkor menjek vissza csak ha a here mérete csökken.

A kérdésem az lenne hogy mekkora csökkenés a csökkenés? Mert alapból is ugye az egyik nagyobb, hol nagyobb mindkettő hol kisebb. Szóval szemmel láthatóan is kisebb, akkor van probléma? Koszi a valaszokat.



2020. jún. 30. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A viszeresség nem fog csökkenni.Erre nincs gyógyszer,csak a műtét.

Ilyen betegségnél gyengül a herében a véráramlás,ami a spermium termelésre,minőségére is hatással van.A here akár felére is zsugorodni tud . Én ezt a dokit ahhoz a fogorvoshoz tudom hasonlitani,aki azt mondja,pici még a lyuk,jöjjön akkor majd ha nagy lesz.Aztán mikor megy a beteg,azt mondja,sajnos a fogat már nem lehet meg menteni.Hol volt eddig ???

2020. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik here alapvetően kisebb mint a másik, és az egyik általában lejjebb is helyezkedik el.


A hereviszérhez nem értek.

2020. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!