Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudtok a hydrocelel...

Mit tudtok a hydrocelel kapcsolatba (viz felgyülemlés ) ?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan akinek van /volt ? elmentem urulogushoz hydrocel -t álapitott meg azt mondta ez ököl nagyságura is megnőhet de az enyém meg bügyökujni , ez nőhet de maradhat ekkora is . olyanokra lennék kiváncsi akinek volt e már , és mi lett belőle . Megmütötte vagy vele együtt él . mivel olvastam rosszat is jót is róla
2020. júl. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz tünetet, nem gyullad be, nem fáj stb, akkor nincs vele teendő, csak kontrollálni kell, hogy minden rendben. Ha bármi tünete lesz, akkor kell megfontolni, hogy kellene-e csinálni vele valamit.
2020. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rutinműtéttel javítható. Egyik férfirokonom esett át laparoszkópiával, tehát csak három fenti lyukon át leküldték a célszerszámot a herezacskóba és kimetszették a sérült illetve pangó érszakaszt. Az egyik heréje annyira fájt, hogy járás közben is érezte, ahogy ő fogalmazta : "mintha valaki út közben markolászta volna és satuba szorítja". Ettől a szemléletes leírástól még én is ösztönösen összerezzentem.
2020. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!