Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért maradt szaros a végbélny...

Miért maradt szaros a végbélnyílásom, miután kitöröltem remdesen?

Figyelt kérdés
Wc-n voltam és ezután elmentem sétálni és amikor leültem éreztem hogy, ugye olyan. Lehet csak az izzadás miatt?

2020. júl. 7. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezért kell feneket mosni szarás után.
2020. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem törölted rendesen, de ezt tudod utólag ellenőrizni, ha nincs folt, akkor csak izzadás.
2020. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezért van a bidé

[link]

2020. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűbb nedves törlőkendőt, babapopsitörlőt használni, az bárhol megoldható.

Törlésnél a kendővel picit bele kell nyomni az ujjad a végbélnyílásba, és akkor kitörlődik rendesen.

2020. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Azert, mert a szekleted zsiros, kenodo volt. Ha csak neha, van ilyen. De ha mindig, valami felszivodasi zavar. Egeszseges szeklet papiron is, a vecekagylon is alig hagy nyomot.
2020. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy egyedül ezzel, sajnos én is tapasztaltam, így kb 80%ban a boxerem az nap végén mindig marad egy kis csík, amivel úgy vagyok már ez van megy a szennyesbe, olyan helyzetbe ha farmer nadrágba vagyok akkor jó ha épp nem kell wczni, farmer nadrágot nem szeretek boxer alsót hordani, sajnos volt rá példa hogy így a farmer varrása hátul olyan lett, tehát igen azért ez nem túl jó ha nem lehet alaposan ki pucolni.
2022. júl. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: nedves vécépapír kipucolja simán, nem drága a sajátmárkás pl Lidl, vagy bárhol... drogériában kicsi kiszerelésben is kapható, táskában, zsebben könnyen elfér, viheted munkahelyre, bárhova...
2022. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, Szoktam használni, ez mellet is van hogy olyan maradt, ha el fogy előfordul hogy azt el felejtek venni.
2022. júl. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!